Zegar Malaguti Madison 125

Witajcie:)
Bardzo proszę o napisanie mi jak chłopu na miedzy jak przestawić zegar w skuterze. Są dwa przyciski. Jak wcisnę jednocześnie włącza się najpierw data, potem sekundnik. Chciałabym przestawić zegar na czas letni i nie mogę.
Pewnie rozwiązanie jest banalne, ale nie mogę na to wpaść.
Dziękuję serdecznie za pomoc i pozdrawiam- Joanna:)

Dolny przycisk wciskasz energicznie nie tak że wciśniesz i trzymasz, wciskasz dolny przycisk i on wybiera (nie pamiętam kolejności) kolejne miesiące, dni miesiąca, godziny, minuty, a górny przycisk zmienia wartości np minut czy godzin, po ustawieniu zegara wciskasz dolny przycisk tak jak by na zakończenie i masz już wyświetlana poprawną godzine ale zegar stoi, wciskasz górny przycisk raz i zegar ruszy. Ten skuter to naprawdę fajny i ładny pojazd ale gość który zaprojektował ten zegarek to był ciężko chory na umyśle, chodzi mi o wymianę baterii, jak by ci siadła a kiedyś siądzie napewno to żeby ja wymienić trzeba zdemontować liczniki a żeby zdemontować liczniki trzeba porozbierać pół skutera, bateria kosztuje 3zł a jak ktoś tego nie podejmie sie zrobić sam, to w jakimś serwisie wezmą za tą zabawę nie małe pewnie pieniążki, bo nie można było tego zegara jakoś zatrzasnąć? nie makaroniarze przykręcili go na trzech śrubach, jak dla mnie to wymiana tej baterii to największa niedogodność jaką znalazłem w tym skuterze.

Baaardzo Ci dziękuję i pozdrawiam:)