Zdjęcie blokad po 300km ( Po pierwszym przeglądzie)?

Jak w temacie.
Stanie się coś jak zdejmę blokady po pierwszym przeglądzie ??
Nic się nie zepsuje?

Z góry dziękuje za odpowiedź :)

Jeżeli zdejmiesz blokady to stracisz gwarancję. Rozumiem, że na przegląd wybierasz się do autoryzowanego serwisu więc jego koszt to będzie 120-160 zł. Po to robisz ten przegląd aby zachować gwarancję. Masz 3 opcje do wyboru:
1. Jeździć na wszystkie przeglądy do serwisu przy przebiegu: 300km, 1000 km, 3000km itd. (nie warto)
2. Pojechać tylko na pierwszy przy 300km, a potem poczekać tak do 1000km lub mniej bo jest szansa, że jakaś wada fabryczna wyjdzie na jaw i naprawią Ci to w ramach gwarancji, zdjąć blokady.
3. Olać przeglądy i zdjąć od razu blokady

Czyli najrozsądniejsza to 2 opcja, tak ?? :)

2ga opcja jest najlepsza. Poza tym możesz sprawdzić w instrukcji przy jakim przebiegu można jeździć powyżej 50 km/h. Tam prawdopodobnie zobaczysz że po przejechaniu 1000km lub 1500km.
Ps. ja osobiście zdejmowałem po przejechaniu 2tys. km

IMHO olać przeglądy, które mają na celu tylko wyciągnięcie kasy od klienta, często na takich przeglądach wymienią tylko świecę(zależy od serwisu). Koszt przeglądu, to od 120 do 150zł, odkładaj kasę na kupkę i po kilku przeglądach stwierdzisz, że możesz za tą kasę kupić nowy silnik. Poza tym poczytaj gwarancje, która tak na prawdę jest tak napisana, że tam nic nie jest na gwarancji :) Serwis gwarancyjny znam trochę i wiem jak to wygląda. Części są odsyłane do analizy, która często wypada na niekorzyść kupującego, oczywiście skuter stoi w serwisie przez ten czas:) Twój wybór...