Żarówki BA20D

Kolejny produkt - żarówki firmy NARVA, które nie polecam. Testowane na 2 takich samych: Po jakimś czasie szpilka na której trzyma się cały żarnik zaczyna się wyginać co w efekcie lampa świeci tak, że nie da się wyregulować. W tej chwili czeka mnie jeszcze wydatek żarówki. Jakiej firmy żarówki polecacie? Czy jeżeli wmontuje taką samą żarówkę, tyle, że nie 35w/35w a 45w/40w (mocniejsza), to czy coś się może popalić (elektryka, plastiki, regulator napięcia) / światło będzie gorzej świeciło? Model pasujących żarówek: BA20D, Typ: Zwykła bańka

Philips
Osram
Hella
BA20D - a to nie są kierunki przypadkiem?

maxel to jest BA20D

No to mówię, że wygląda jak od kierunku prawie :)
I to widać coś w czasie jazdy? :)

świeci elegancko

Ciekawe jaką ja miałem w swojej chińskiej 50-tce, ale nie widziałem nic, tu mam H7 to dobiero mogę powiedzieć o prawidłowym oświetleniu :)

A coś co zarąbiście świeci, nie czepi się policja, oraz wejdzie w oprawkę, i wszystko będzie elegancko świeciło znajdzie się? Bo coś wydaje mi się, że zwykła bańka jest już starym rozwiązaniem.

Jeśli dobrze ustawisz i nie będzie oślepiać to na pewno się nie czepi, a na przegląd możesz wsadzić starą.
Poza tym patrząc na to jak oświetlone są samochody u nas i czym to policja ma to głęboko gdzieś.
W taką oprawkę to raczej nic więcej nie wsadzisz, chyba, że leda takiego

Ale nie wiem jak to świeci.

Albo tego typu szukaj.

Weź to: http://allegro.pl/zarowka-h6-12v-35-35w-typ-ba20d-zamiennik-b35-i3584344680.html
O wiele lepiej świeci od normalnej bańki, przegląd przeszedłem bez najmniejszego problemu mimo że sprawdzał kolor światła. W dodatku nie przepalają się zbyt często - no chyba że ktoś ma walnięty regulator napięcia. No i daje ładne białe światło.