zapłon

siemka mam pytanie bo najprawdopodobnie siadł mi zapłon :frowning:
to czy mogę wziasc zapłon od yamahy bw’s ?? i jeśli by pasował ten zapłon to magneto tez wziasc ??

Zapłon możesz wziąć, ale będziesz musiał przerabiać elektrykę. Magneto nie będzie pasować bo jest inna średnica otworu na wał.

SiWy napisał:

Zapłon możesz wziąść ale będziesz musiał przerabiać elektrykę. Magneto nie będzie pasować bo jest inna średnica otworu na wał.



Żadnej elektryki nie będzie musiał przerabiać. po prostu nie podłączasz jednego kabelka, bo w module masz o jeden więcej niż w oryginalnym minarelli. Chociaż niektóre minarelki też mają tyle samo kabelków co chińczyki

Zależy jaki to będzie zapłon bo różne w minarelli montowali.

W sumie tak. Ducati nie podłączysz. Ale w większości da rade bez żadnych przeróbek (przynajmniej z tymi co ja się spotykałem to dało rade bez problemów… :slight_smile:

dobra załozyłem zapłon od tej yamahy i wszystko dziala tlko teraz sobie mysle czy lepiej było by kupić od yamahy czy od keewaya a od czego był ten jeden kabelek co nie podłaczylem bo nie miałem gdzie :smiley:

Lepiej moduł od Yamahy, bo jest seryjnie odblokowany…
A co do kabelka to nie pamiętam od czego ten trzeci :smiley: (kiedyś wiedziałem )
Wiem, że jeden jest od zapalania silnika, drugi od gaszenia, a ten trzeci nie pamiętam (może jakaś masa…)

moduł mam odblokowany to czy lepiej kupić ten zapłon od yamahy czy od keewayaż?

no pewnie ze od yamahy… ten zapłon jest dużo lepszy nawet osiągi ci poprawi :slight_smile: