zamiana na biegi

siema co sądzicie czy opłaca mi sie zamienic mojego traffico xs50 http://polskajazda.pl/Motocykle/Router/Traffico-XS/138998 na http://tablica.pl/oferta/zamienie-simsona-sr-50-70-na-skuter-ID1eA7f.html#f72227b9;r:3;s: co myslicie o awaryjnosci i o mocy ktury byscie brali znudiło mi sie dodawanie gazu wolałbym sie pobawic jeszcze wajchą i sprzęgłem

Oczywiście :)

Simsonka jeszcze coś tam zrobisz i bedziesz miał fure jak nie wiem.
Sam też szukam zamiany:)

ale musze do grudnia czekac bo na brata jest zarejstrowany o on nie ma 18 lat i nie moge sie zamienic

przez sąd jedynie :/

no co ty z bratem do sądu poczekam do grudnia i sie zamienie

a czesto sie psuje taki simek czy jak chinczyk

Jak markowy skuter, wiadomo że zawsze coś tam się może zepsuć ale naprawa jest latwa;)

Raczej, że będzie się psuł . To nie jest 10 letni motorek tylko dwa, razy tyle . Po prostu zacznie się powoli rozlatywać . Jak już tak chcesz to sprzedaj skuter i poszukaj czegoś młodszego .

ale opinie mają dobre i co kupie młode i kupe kase za czesci dam a do simka są troche tansze

Jak trafisz na dobrego Simka to troche pojeździsz. Mój jest świeżo po remoncie i śmiga aż miło. Raz na jakiś czas trzeba coś wymienić, ale w tak wiekowym sprzęcie to normalne i ja to sznauję. Części jest masa. Na allegro w 5 minut można kupić wszystkie części do silnika i rame z dokumentami. Tak więć częśći są tanie i łatwo dostępne.

a jak z biegami cziezko chodzączy leko jaki vmax bedzie w stym simku co podałem 70ccm :D

Wg. niektórych nawet setke polecisz, ale to po dobrym tuningu. Mi z niewyregulowanym gaźnikiem i kilkoma innymi usterkami przy troche krzywych kołach leci jakieś 50 km/h. 70 ccm polecisz pewnie z 70 na godzine, ale tylko gdybie.

Biegi wchodzą całkiem spoko, choć nie mam z niczym porównania. Raz na jakiś czas któryś bieg nie wejdzie, ale to nie przeszkadza.

Normalnym simkiem 50cc polecisz 70/h. WIem bo koledzy mają.

Do kolegi NEDerq simsonek po remoncie ma się rozleciec?
Części w silniku wymienione i masz nówkę na dotarciu, wystarczy tylko dbać :)