Zamiana motoroweru na skuter. Ktoś reflektuję?

Witam!

Mam motorower Keeway TX 50, przebieg 6000km, rocznik 2011. Zastanawiam się czy ktoś z forumowiczów nie chciałby zamienić swój skuter na motorower? Nie ukrywam, że troszkę mi się już znudził i wachlowanie biegami w korku do przyjemnych nie należy :) Motocykl już mam, ale brakuję mi właśnie automatycznej skrzyni np. podczas dojazdów do pracy. Może jakiś skuterzysta myśli o przesiadce na "biegówkę" by w przyszłości dosiąść jakiś prawdziwy motocykl?

a masz jakieś fotki?
Z kąd jestes?

Może byłbym zainteresowany, ale odstrasza mnie odległość między mną a tobą - 500km..

Jestem z Warszawy. Rzecz jasna zamiana na pojazd o podobnej wartości ewentualnie za dopłatą z jednej czy drugiej strony.
http://warszawa.gumtree.pl/c-Samochody-Motocykle-motocykle-skutery-Keeway-TX-50-X-RAY-nie-reju-senda-yamaha-AM6-W0QQAdIdZ421170515 - foty.

To jednak zdecydowałeś się go pozbyć, nasz drogi Mateuszu?

Że tak powiem rozkminiam różne możliwości. Albo po nowym roku doprowadzę go do stanu jedwabistego po zimowym śnie bądź wymienię na jakiś całkiem przyzwoity skuter, który mnie tanio i bez problemowo dowiezie do pracy. Troszkę tęsknie za automatyczną przekładnią - w korkach to jest mistrzostwo!

jakie były palny:

1. Sprzedaż
2. Doprowadzenie do ładu i lekka modyfikacja, która pod względem mechanicznym odświeży go i da mu trochę lepsze osiągi
3. Zamiana na jakiś b. fajny, dynamiczny i ekonomiczny skuter.