Zamawianie pizzy w TelePizzy

Chciałbym was uprzedzić abyście nie dali się oszukać podczas odbieraniu zamawianej pizzy przez lokal Rogalskiego w Warszawie.
Zadzwoniłem aby zamówić pizze.
Dzwonie do lokalu i pytam się, czy będzie można zapłacić kartą, a jak tak to kupuje pizze. Tak, można... no to zamawiam. Średnia Hawajska - 22 zł, podaje adres i słyszę, "adres po za rejonem - dopłata 5 zł" - okej niech będzie.
-" Średnia hawajska, Płatność kartą, Po za rejonem, to będzie 27 zł"
-"Okej"

Przyjechał koleś wozem po 50 minutach. Daje mi terminal, karta włożona, cena nabita, tylko trzeba wpisać pin. Patrze a tam cena 49 zł. I mi facet mówi, że pizza 22 zł + dostawa 27 zł = 49 zł.
Ja mu mówię, że dostawa 5 zł miała być i razem 27 zł. Facet dzwoni do kierownika, a kierownik mówi, że razem 27 zł. Okej, zmienił cenę. Zapłaciłem 27 zł.

To takie ostrzeżenie z mojej sytuacji, która miała miejsce 10 minut temu, abyście patrzyli na kwotę przy wpisywaniu pinu, bo łatwo można się nabrać.

Jeśli chodzi o Telepizzę to już z pół roku temu "zepsuła się". Ten ser to jakiś seropodobny glut a nie to, co oferują inne firmy w swoich pizzach (tak przynajmniej jest na Bemowie na Radiowej).

Jadłem tą hawajską pizze to była tak jak by "posłodzona", dobra, ale wyglądała jak podeszwa

z tym, że trzeba sprawdzać kwoty przed podaniem pinu to prawda ale telepizza się skiepściła bardzo - też jakiś czas temu zamówiłem i to kilka bo była jakaś promocja poniedziałkowa czy coś takiego i małe były chyba po 5 czy 6 zł. W niczym to nie przypominało pizzy. Od tamtego czasu kupuję w dominium albo dagrasso.

Ja kupowałem w "Restauracja Europa", ale podnieśli ksozty zamówienia minimalnego, oraz zwiększyli opłatę za dowóz, więc już tam nie kupuje

w Łodzi w TP ciasto jest mrożone, syf nie pizza
lepiej zamawiać w małym lokalu a nie z sieci

Ja jakoś nigdy nie byłem zadowolony z telepizzy. Zawsze coś było nie tak - a to z zamówieniem a to z dostawą... Czytając opinie (http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,266) mam wrażenie, że ludziom tam nie chce się pracować dobrze.

Najlepiej zamawiać przez neta. PizzaPortal lub Pyszne.pl są jakieś rabaciki, zbiera się punkty na zniżki itp. Fajna sprawa.

PizzaPortal.pl ma aplikację na Androida z której można zamówić i opłacić posiłek ^^