Zamawianie pizzy w TelePizzy

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic Zamawianie pizzy w TelePizzy

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe eadem eadem 4 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Chciałbym was uprzedzić abyście nie dali się oszukać podczas odbieraniu zamawianej pizzy przez lokal Rogalskiego w Warszawie.
    Zadzwoniłem aby zamówić pizze.
    Dzwonie do lokalu i pytam się, czy będzie można zapłacić kartą, a jak tak to kupuje pizze. Tak, można… no to zamawiam. Średnia Hawajska – 22 zł, podaje adres i słyszę, „adres po za rejonem – dopłata 5 zł” – okej niech będzie.
    -” Średnia hawajska, Płatność kartą, Po za rejonem, to będzie 27 zł”
    -„Okej”

Przyjechał koleś wozem po 50 minutach. Daje mi terminal, karta włożona, cena nabita, tylko trzeba wpisać pin. Patrze a tam cena 49 zł. I mi facet mówi, że pizza 22 zł + dostawa 27 zł = 49 zł.
    Ja mu mówię, że dostawa 5 zł miała być i razem 27 zł. Facet dzwoni do kierownika, a kierownik mówi, że razem 27 zł. Okej, zmienił cenę. Zapłaciłem 27 zł.

To takie ostrzeżenie z mojej sytuacji, która miała miejsce 10 minut temu, abyście patrzyli na kwotę przy wpisywaniu pinu, bo łatwo można się nabrać.

Zdjęcie profilowe klekocix
    klekocix
    Użytkownik

Jeśli chodzi o Telepizzę to już z pół roku temu „zepsuła się”. Ten ser to jakiś seropodobny glut a nie to, co oferują inne firmy w swoich pizzach (tak przynajmniej jest na Bemowie na Radiowej).

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Jadłem tą hawajską pizze to była tak jak by „posłodzona”, dobra, ale wyglądała jak podeszwa

Czytaj
    REKLAMA

Bajaj Pulsar 125 już w Polsce

Czytaj REKLAMA Bajaj Pulsar 125 już w Polsce

Modele Pulsar NS 125, Pulsar NS 200 i Pulsar RS 200 rozszerzają polską ofertę marki Bajaj. Sprzedażowe hity testowane są na jednym z bardziej wymagających rynków na świecie.

Sprawdź Bajaj Pulsar 125

Modele Pulsar NS 125, Pulsar NS 200 i Pulsar RS 200 rozszerzają polską ofertę marki Bajaj. Sprzedażowe hity testowane są na jednym z bardziej wymagających rynków na świecie.

Zdjęcie profilowe mxx_rs
    mxx_rs
    Użytkownik

z tym, że trzeba sprawdzać kwoty przed podaniem pinu to prawda ale telepizza się skiepściła bardzo – też jakiś czas temu zamówiłem i to kilka bo była jakaś promocja poniedziałkowa czy coś takiego i małe były chyba po 5 czy 6 zł. W niczym to nie przypominało pizzy. Od tamtego czasu kupuję w dominium albo dagrasso.

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/48137] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/48137/icon3.png[/IMG][/URL]
    Pisz po Polsku – Masz w pokoju regał czy regała ? Tak samo skuter a nie skutera !
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Ja kupowałem w „Restauracja Europa”, ale podnieśli ksozty zamówienia minimalnego, oraz zwiększyli opłatę za dowóz, więc już tam nie kupuje

Zdjęcie profilowe barteklodz
    barteklodz
    Użytkownik

w Łodzi w TP ciasto jest mrożone, syf nie pizza
    lepiej zamawiać w małym lokalu a nie z sieci

Kymco B&W 170
    Zdjęcie profilowe mikimau5
    mikimau5
    Użytkownik

Ja jakoś nigdy nie byłem zadowolony z telepizzy. Zawsze coś było nie tak – a to z zamówieniem a to z dostawą… Czytając opinie (http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,266) mam wrażenie, że ludziom tam nie chce się pracować dobrze.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Najlepiej zamawiać przez neta. PizzaPortal lub Pyszne.pl są jakieś rabaciki, zbiera się punkty na zniżki itp. Fajna sprawa.

Zdjęcie profilowe eadem
    eadem
    Użytkownik

PizzaPortal.pl ma aplikację na Androida z której można zamówić i opłacić posiłek ^^

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie