Zakup nówki Keeway Matrix - Pomocy!

Siemka, zamierzam kupić pod koniec kwietnia/początek maja skuter marki Keeway. Mianowicie Keeway Matrix : )
I mam takie pytanie - jaki wyjdzie koszt za taki skuter? (sam skuter, bez kasku, ubezpieczenia itp.)
Bo teraz patrzyłem i to koszt 3,5 tyś., czy to nie za dużo jak na taki skuter? "dopracowany węgierski chińczyk" : D
Więc moje pytanie - w jakim przedziale będzie w kwietniu/maju?
I czy za tyle pieniędzy opłaca się kupić taki skuter? ( jak nie, to zaproponujcie mi coś, tylko nie używki, bo sporo słyszałem o różnych komplikacjach i nie chcę ryzykować)

Kymco Agility 4T, tylko kupować teraz bo w sezonie droższe będą, a teraz można za jakieś 3500zł nówkę kupić, a w sezonie od 4200zł w górę.

jw kwietniu będzie za 3500 zł

Tylko teraz kaski nie ma ; /
Bo w kwietniu dostanę na urodziny kasy troche i zamierzam kupowac : )

No, to jak będziesz miał, to i tak warto dołożyć troszkę i kupić kymco. Bo takie kymco kilka razy tyle przejedzie co ten keeway ;)

Ryglos napisał:

No, to jak będziesz miał, to i tak warto dołożyć troszkę i kupić kymco. Bo takie kymco kilka razy tyle przejedzie co ten keeway ;)

A kymco to podobno tez chinczyk?
A znam paru co mają keeway'a matrix'a i pochwalają ;p
Mam mętlik w głowie : x

Kymco to tajwańczyk, nie chińczyk. Wykonanie i cała reszta jest kilkukrotnie lepsza niż w chińczyku. Pochwalają? No, ale ile przejechali? Jak przejadą 30tys. bez remontu, co jest wręcz nie możliwe w chińczyku, to mogą chwalić...

Ryglos napisał:

Kymco to tajwańczyk, nie chińczyk. Wykonanie i cała reszta jest kilkukrotnie lepsza niż w chińczyku. Pochwalają? No, ale ile przejechali? Jak przejadą 30tys. bez remontu, co jest wręcz nie możliwe w chińczyku, to mogą chwalić...

Znasz kogoś z forumowiczów, co go ma?
Chętnie bym porozmawiał ; p
A Ty jakiego masz skuta?

Keeway Matrix to jeden z lepszych chińczyków ale co chińczyk to chińczyk i zawsze będzie gorszy od markowego. Kymco to porządne sprzęty i przejadą bez remontu 2 razy tyle co Keeway. Na Twoim miejscu wolałbym choćby nawet poczekać 2-3 miesiące dłużej i uzbierać więcej kasy i kupić zamiast Keeway-a coś z Kymco.

Ja sam mam chińczyka. Ale dużo osób ma na skuterowo.com kymco i sobie chwalą. Ogólnie krąży opinia, że kymco robi bardzo dobre skutery.

heh mój wujek ma matrixa i kymco like 125. kymco mial już 2 razy w serwisie a matrixa jeszcze ani razu (obydwa nowe) a kymco jest nowsze;p