Zakup Kymco Agility City 125

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery i Motorowery Kymco Zakup Kymco Agility City 125

Ten temat zawiera 14 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe HugoBoss HugoBoss 6 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe klekocix
    klekocix
    Użytkownik

Jutro mam zamiar jechać obejrzeć ten skuter:

http://allegro.pl/kymco-agility-city-125-i2045015317.html

Prosiłbym Was o informację, na co powinienem zwrócić uwagę przy tym konkretnym egzemplarzu.

Wiem, że obecny właściciel jest zapalonym motocyklistą (inwigilacja poprzez archiwum allegro 🙂 jeździ dużymi motocyklami ). Ostatni przegląd zrobił samodzielnie (jak mniemam zna się na tym). Jednak posiada tylko ten skuter od października 2011, przejechał na nim zaledwie 900km. Kupił go od pierwszego właściciela, który przejechał nim pozostałe kilometry. Na serwisowanie tego skutera w ASO podobno są kwity.

Przebieg – nie całe 14tyś km też nie wydaje się wielki.

Co jeszcze powinienem sprawdzić w tym skuterze przed zakupem?
    Wydaje mi się, że cena jaką chce ten człowiek za skuter nie jest wysoka, a do tego jest jeszcze do drobnej negocjacji.

Prosiłbym o opinię – czy warto.

Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

Jazda próbna po wpłaceniu kaucji w wysokości ceny. :))) Zabawne:)))

Zwróć uwagę na to czy jeździ prosto i czy nie miał szlifu:)))

Testuję nowy Jednoślad.pl 🙂
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

hehehe. tak samo mówili w pewnym komisie skuterów w Warszawie, którego serdecznie nie polecam.

Router WS 50 2013

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.
    klekocix
    Użytkownik

Jest natomiast dziwna „usterka”, co o tym sądzicie?

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

usterką to to nie jest :p Najważniejszy jest stan mechaniki… A tu widać, że ktoś niefachowo ściągał plastiki, ciekawe po co…

Router WS 50 2013
    klekocix
    Użytkownik

madi napisał:

usterką to to nie jest :p Najważniejszy jest stan mechaniki… A tu widać, że ktoś niefachowo ściągał plastiki, ciekawe po co…

To pęknięcie sugeruje że niefachowo plastiki zostały ściągane, czy coś innego?

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Dokładnie, ktoś musiał na siłę szarpać albo podważać czymś.

Router WS 50 2013
    klekocix
    Użytkownik

madi napisał:

Może akumulatora szukał 🙂 A na poważnie – nie mam pojęcia skąd ono mogło powstać…

EDIT: Co do pęknięcia to: „A co do pęknięcia to poprzedni właściciel przewrócił się na bok uderzając tym elementem o jakiś wystający element.”

Czy jeszcze jakieś uwagi macie na temat tego skutera? Czy może odpuścić sobie go?

Myślę, że za 3500zł jest do „wyjęcia” 🙂

klekocix
    Użytkownik

klekocix napisał:

madi napisał:

Może akumulatora szukał 🙂 A na poważnie – nie mam pojęcia skąd ono mogło powstać…
    EDIT: Co do pęknięcia to: „A co do pęknięcia to poprzedni właściciel przewrócił się na bok uderzając tym elementem o jakiś wystający element.”
    Czy jeszcze jakieś uwagi macie na temat tego skutera? Czy może odpuścić sobie go?
    Myślę, że za 3500zł jest do „wyjęcia” 🙂

Ok, odpuszczam, po „przespaniu się” z tematem doszedłem do wniosku, że musiał to być duży dzwon, pewnie z przodu a nie drobne pęknięcie…

Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Według mnie to coś podpada. Pęknięcie jest w dziwnym miejscu co może świadczyć ze był bity. Osobiście odpuścił bym sobie ten egzemplarz no chyba że pojedziesz i zobaczysz go na żywo jak wygląda itd. chociaż
    „Jazda próbna po wpłaceniu kaucji w wysokości ceny.” według mnie to jakieś dziwne.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 15 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie