Zagłębie Dąbrowskie

Witam.

Właściciele swoich maszyn z Zagłębia - Piszcie co gdzie i jak, jakie macie problemy itp.

Mieszkam w Czeladzi i strona jest ok - wbijajcie.

Pozdrawiam

Zapraszam na OT Śląski;D

Ja z Sosnowca.
Czym jeździsz?

Ja z Jaworzna ;) People 150 i Agility 50 (jeden do sprzedania).

Jaworzno - jedenastoletni Kymco Dink50

pyjan, z jakiej dzielnicy jesteś? ja z Jelenia :P

Ciężkowice.Jak dobrze mieć w pobliżu takiego fachowca :D.Jeśli się nie mylę to w podobnym wieku(1965r).

W podobnym :P Ale tam w Ciężkowicach macie serwis ;)

Piotr - niby jest ale ja nie skorzystam.

jasne, najlepiej zrobić wszystko samemu, bo jest 100% pewności i satysfakcja ;)

Witam Wszystkich z Zagłębia:)
Miło mi że ktoś się odezwał - nie było mnie 2 dni - nadrobię to:)

Patrykk wrote:

Ja z Sosnowca.
Czym jeździsz?

Czeladź. Inca Street. W jakich miejscach jesteś na Sosnowcu - zawsze można podjechać i się spiknąc, pogadać itp:)

Różnie ;-).
Ogólnie to jestem z Pogonii , ale zawsze się gdzieś śmiga :P.
Przez czeladź też dosyć często śmigam .
A ty z jakiej dzielnicy w czeladzi?.
Tam koło dworca? :mrgreen:

Patrykk wrote:
Tam koło dworca? :mrgreen:

ul. Nowopogońska - okolice cmentarza :) Prawie przy dworcu :)

Aha . No to kojarzę okolice .
Nawet wczoraj tamtędy jechałem po olej do kymco :P.
Wodzu - masz jakieś plany zapuszczać się na moto gdzieś dalej ?.
Powiedzmy 80-100 km ? :P

Patrykk wrote:

Aha . No to kojarzę okolice .
Nawet wczoraj tamtędy jechałem po olej do kymco :P.
Wodzu - masz jakieś plany zapuszczać się na moto gdzieś dalej ?.
Powiedzmy 80-100 km ? :P

Przepraszam za tak późną odpowiedź ale się odkopuję z tematami:)

Co do jazdy - nie widzę żadnych problemów - ale wiedz że mam 45km/h w porywach 50km/h - zablokowany wariat.

Mam też pomysła. Masz pewnie znajomych którzy cisną na wariatach. Może stworzymy sobie jakiś punkt spotkań w Zagłębiu? Będziemy go propagować itp. Czym nas więcej tym więcej ludzi będzie wiedzieć o nas.

Pozdrawiam

Ja sie nastawiam na kupna skutera w grudniu/styczniu kiedy troche stanieją i moja sytuacja materialna się poprawi. A jestem z Łaz jeśli ktoś kojarzy Zawiercie to dzieli nas 5 minut :-)

Kabart wrote:

Ja sie nastawiam na kupna skutera w grudniu/styczniu kiedy troche stanieją i moja sytuacja materialna się poprawi. A jestem z Łaz jeśli ktoś kojarzy Zawiercie to dzieli nas 5 minut :-)

Stanieją, nie stanieją - różnie to może być. Osobiście nie patrzyłem na to czy stanieją czy nie. Kupuj chłopie a nie pożałujesz:)

Co do Łaz - często jeździłem do Was na Miasto na ryby:)

Pozdrawiam

Teraz mam tylko 180 zł :D w styczniu bede mial ok. 2 tysiaki. W sezonie zawsze są droższe :)

Pewnie masz na myśli ten zalew mitręga czy jakoś tak.. Tam jest 75% wody a 25% ścieków 8O ryby można łowić ale kompać bym się nie proponował.

To chyba OT jeżeli tak to Sorka

Kabart wrote:...
To chyba OT jeżeli tak to Sorka

Czemu uważasz że OT? Wbiłeś tu aby się zapytać co i jak i kto co poleca. Bardzo dobre posunięcie. Wariata jeszcze nie masz ale szukasz info co i jak. Tu nikt Cię nie zleje. Pytaj się co Cię interesuje, jaką chciałbyś mieć maszynę, jakie masz wymagania itp. Każdy startował od złotówki. Tu nikt Cię nie zwyzywa od leszcza:)