Za ile sprzedać...

Witam. Mam do sprzedania skuter romet 700 w idealnym stanie , dobrze dotarty przejechane 1200 km zakupiony w lipcu 2013 w sklepie romet . gwarancja do 2015 r posiada blokady. Za ile mogę go sprzedać... .

za tyle ile ktoś bedzie chciał za niego dać.
myśle że 1/3 ceny stracił w chwili wyjechania ze sklepu i jeszcze troche z racji na przebieg. A do tego nowy nie jest drogi wiec chcąc sprzedać używany trzeba sie pochylić. I w zime ceny skutów spadają. Jest po sezone.

A z jakiego powodu sprzedajesz tak świeży skuter?

Ponieważ dotarło to do mnie że skuter nie dla mnie i kupuje coś biegowego , lepszą decyzją będzie sprzedanie go na wiosne..?

przy jego wartości niewiele to zmieni

Trochę szkoda go teraz sprzedawać, bo sporo stracił na wartości. Może pojeździj jeszcze z sezon i dopiero sprzedawaj.

Ja też go mam na sprzedaż i powiedziałem tak jak nikt go nie kupi do konca stycznia zakladam do niego cylek 70 , tłumik yasuni C16 (mam możliwość kupna prawie nowego za 250zł więc okazja co koleś go kupił do keewaya focusa ale ma cylek 50 ) i odblokuje wariator ,
aha a jak mi on chodzi to jest dst ocena spala 5l/100km przy czym pije gdzieś 0,5l na 500km + cienkie opony w pon w poślizg wpadłem i gleba :D dobrze ze miałem inny motorek bo nauczylem się brać na kolanko i udało mi się wyjść bez szfanku no może but tylko troche odrapany