Za ile mogę sprzedać skuter?

Hej.
Chciałbym sprzedać mój uszkodzony skuter toros f16.
Sprawa wygląda tak.
Wizualnie skuter oceniam na 4. Kanapa nieco zniszczona przez słońce. obtarty przededni błotnik i klamka hamulca.
Mam dwa silniki 80ccm.
Jeden oryginalny, wyjęty z ramy. Obecnie jest nieco rozebrany, tj zdemontowana jest góra silnika.
Drugi silnik siedzi w ramie.
W oryginalnym silniku hałasuje wał i wygiął się zawór...
Diagnozował go mechanik więc nie wiem czy czegoś nie pozamieniał (a wg mnie wymienił głowice na nie moją, bo w miejscu w którym wałek opiera się o klawiaturę ta jest ładna, a na głowicy są wyraźne rysy...)
W drugim silniku który jak zapewniał mnie sprzedawca miał być sprawny też nie działa :(
Iskra jest, paliwo jest więc zapewne nie ma kompresji... Nie mam czym jej zmierzyć ale nie mam też warunków żeby pogrzebać w tym silniku.
Chciałbym sprzedać go w takim stanie jak jest. Ile mogę za niego dostać?
Dodam, że przebieg ramy i starego silnika to ~3000km

więcej jak 500-600 zł będzie Ci ciężko dostać

Jeśli dostał bym 500zł był bam bardzo szczęśliwy :)
Dzięki za pomoc :)
Wypowie się może jeszcze ktoś?

Moim zdaniem to ciężko będzie go w ogóle komuś opchnąć, silniki nie są w pełni sprawne. Większą kwotę dostałbyś sprzedając na części, ale nie wiadomo kiedy i ile ich sprzedasz, poza tym musiałbyś mieć gdzie trzymać. Zawsze możesz zutylizować i spokój :)

Mówisz o tej utylizacji...
Jak to wygląda pod względem kosztów?
Nie ukrywam, że jakakolwiek kasa za niego zadowoliła by mnie, zwłaszcza że oprócz silnik jest w dość ładnym stanie :) Szkoda było by mi go zezłomować...

Za zezłomowanie będziesz musiał zapłacić, więc bardziej się opłaca komuś go opchnąć nawet za grosze.

Dziwi mnie, że nie sprawdzisz tej kompresji, popytaj może ma ktoś ze znajomych manometr. Jak jesteś z Wrocławia to mogę Ci takie cudo udostępnić :)

Niestety, ale jestem z częstochowy :(
W sumie to rzeczywiście postaram się coś z nim zrobić, może to nic wielkiego :)
Jeśli nie ma kompresji to może być to coś oprócz uszczelek, głowicy, pierścieni?

W 4t prócz tego co napisałeś to jeszcze zawory warto sprawdzić. W chińczyku co by nie było to dużo Cię naprawa nie wyniesie.