Za duzo oleju Romet 700

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #311180
    MarcinR700
    Użytkownik
    • 1
    • 5Postów:

    Witam. Ostatnio wlalem zbyt duzo oleju do baku (mieszanka) i gdy to się dostało do gaźnika, skuter zaczął strasznie kopcić i tracil moc. I potem nie chcial odpalić, tak jakby już łapal ale nie odpalił. Do baku nalałem czysciutkiej benzyny i teraz świece nowa wkręciłem. Co robić?

    #311182
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    zlać zawartość z gaźnika i przewodów paliwowych – niech zaciągnie właściwe.
    Albo przepalić go z 5-10min na samostarcie. Powinien wyciągnąć z gaxnika ta przeolejoną mieszanke i ja spalić a jak już sie obroty uspokoja i przestanie przygasać to znaczy ze już.
    Tylko ze jak jest bardzo dużo oliwy to numer z samostartem nie przejdzie bo nie zassie tego oleju z komory pływakowej przez dysze

    #311193
    MarcinR700
    Użytkownik
    • 1
    • 5Postów:

    Tylko ze on wcale nie chce odpalić, a mozesz powiedziec mi jaka srubka odpowiada za spuszczanie paliwa z gaźnika?

    #311194
    MarcinR700
    Użytkownik
    • 1
    • 5Postów:

    Dobra znalazłem srubkę. Ale gdy zleje paliwo z gaźnika to będę musiał znów jakoś je wlewać czy po prostu zakręcam śrubkę i kręce rozrusznikiem?

    Druga sprawa… Pogmatwałem srubkę od mieszanki i teraz ja zakręcic na max by nie dostawal w ogóle oleju i powietrza czy wykręcic ją z gaźnika? Teraz jest mniej więcej na środku…

    #311196
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    kręcił byś tylko…. ale sobie przy okazji gaźnik rozregulowałeś. No to teraz przed tobą regulacja.
    Jak – to ci podpowie google.

    #311200
    MarcinR700
    Użytkownik
    • 1
    • 5Postów:

    Ale czy gdy zakręcę srubkę od mieszanki to skuter zassie na nowo paliwo i odpali czy nie?

    #311201
    MarcinR700
    Użytkownik
    • 1
    • 5Postów:

    Pomoże ktoś? Pilne.

    #311217
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    musisz wyregulować gaznik. Dowiedzieć się jak i jak to wygląda w trakcie. Jest to opisane milion razy i chyba nikt nie ma ochoty pisac tego po raz kolejny.

    ROZUMIESZ?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button