Yamy TeZeteR 50 by Damianho

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Yamy TeZeteR 50 by Damianho

Ten temat zawiera 109 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 7 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 110 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam wszystkich 🙂
    Dzisiejsza sobota kwalifikowała się do tych w których nie ma co robić, więc postanowiłem umyć to coś, co chcę Wam zaprezentować – moje cudo – Yamahę TZR 50 Midnight Black :mrgreen:
    TZRka opuściła fabrykę w 2006r., na chwilę obecną ma przejechane dokładnie 7 849km. Motocykl został zakupiony przeze mnie 4 października br. w okolicach Iławy 🙂
    Jedyną modyfikacją, a raczej dodatkiem jest tankpad założony przez poprzedniego właściciela. Aaa, no i jeszcze manetki Harrisa, ale są zniszczone i kwalifikują się do wymiany 🙂
    Mechanicznie to prawie całkowita seria, oczywiście odblokowana. Yamaha ma zębatki 13/47, a przynajmniej tak twierdzi poprzedni właściciel 😛
    Jak na razie udało mi się osiągnąć licznikowe 97km/h, a manetka jeszcze nie była przekręcona do końca, co przy mojej sporej wadze daje niezły wynik jak na motor 50ccm 😀

Plany:
    – Lakierowanie szybki czarną perłą albo kupno przyciemnianej szybki
    – Niebieskie postojówki
    – Kierunki „strzałki” na tył
    – Inne lusterka
    No i może kiedyś pobawię się w polerki korka wlewu paliwa, końcówki wydechu, rączki pasażera i podnóżków kierowcy, a raczej tych bocznych osłon dla nóg (nazwa wyleciała mi z głowy 😛 )

Foty:

Komentować! :mrgreen:

Anonimowy

no bardzo fajnie, te kierunki na tył się przydają manetki też, wszystko cacy ale ten wydech jest już troszkę przyniszczony.

Anonimowy

fajny sprzęt:D jedyne co mi się ogólnie nie podoba w tzr to te felgi 😕 a ile dałeś za nią??

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.

Anonimowy

Dałem za nią seven and half tys. złociszy 😛

Anonimowy

na twoim miejscu pomyslalbym nad nowa lampa na tyl bo ta jest hujowa

Anonimowy

nie rób wieś niebieskich postojuwek , tylko zrób engel yeys

Damianho napisał:

albo kupno przyciemnianej szybki

zdecydowanie ta opcja

i daj do tylu lampę ledową

Anonimowy

wrona, chciałem zrobić Angel Eyes, ale słyszałem że jest strasznie dużo kombinacji z rozpołowieniem lampy 😐
    W TZR ładnie wygląda z tyłu lampa od R1, ale nie bd robił 😛

Anonimowy

Damianho napisał:

W TZR ładnie wygląda z tyłu lampa od R1, ale nie bd robił 😛

A to czemu ? 😀

I po co tam ta 2-jka na baku ? 😀 Ten tank-pad …

Anonimowy

Mój braciszek cioteczny ma Yamahe TZR Valentino Rossi i jest to super sprzęt, znowu mój kolega ma to malowanie co ty i też jest super!
    A czy ty czasami nie miałeś małowanych przednich bocznych plastików bo oryginalnie są chyba w macie … ❓

A i powracając do mojego brata to założył do swojej TZR wydech który daje mu wyrąbisty dźwięk a dokładniej to sama końcówka od 600ccm przyspawana do seryjnego dyfuzora ale dźwięk jest zaje***ty

Kurde niestety nie ma go już na allegro ;/

Anonimowy

A ja Ci mówię, zrób custom tyłu, żeby lampa była w zadupku a nie pod.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 110 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie