Yamaha YZF R125 Filtr stożkowy malossi czy warto

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motocykle 125 Yamaha YZF R125 Filtr stożkowy malossi czy warto

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 9 miesiące, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Kamil Widacha
    Użytkownik

Witam.
    Niedawno kupiłem swoja Rke z 2013 roku i nadszedł czas na wymianę płynów i filtrów. moje pytanie brzmi. Czy warto założyć filtr stożkowy od Malossi’ego model E14, jaki będzie wpływ na silnik i jakie są plusy i minusy.
    link do aukcji z filtrem http://allegro.pl/filtr-powietrza-malossi-e14-yamaha-yzf-r-mt-125-i6402894638.html
    Pozdrawiam

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nie warto

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…

Kamil Widacha
    Użytkownik

A czy byś mógł uzasadnić odpowiedź czemu to szkodzi i wgl. Myślę jeszcze nad filtrem firmy K&N ale wiadomo nikt nie chce płacić po 220 zł za filtr i też nikt nie chce dawać jakiegoś zamiennika hiflo za 40 zł bo chyba oryginalny od YAMAHY jest lepszy. Jaką świece polecacie do mojej Rki?

link do aukcji z filtrem K&N http://allegro.pl/k-n-filtr-powietrza-yamaha-yzf-r125-wr125-i6506567712.html

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

bo nic ci on nie da oprócz hałasu i kłopotów

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…

Kamil Widacha
    Użytkownik

Dlaczego tak piszesz jeżeli nie możesz tego uzasadnić. A jeśli możesz to bym prosił o to. LWG

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

no właśnie uzasadniłem.
    chcesz wykładu to poszukaj o charakterystyce których dolotów na stożkach, zastanów sie ile w optymalnym przypadku doda ci to mocy na silniku (bo innego celu takiego moda nie widze) i czy ma to sens. Wg mnie nie.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie