Yamaha x max błąd 42

Witam kolegów, mam mały problem podczas ostatniego odpalania skutera i przegazowaniu go zauważyłem ,że kontrolka silnika się zaświeciła. Silnik normalnie chodził, po wyłączeniu zapłonu i powtórnym włączeniu zaczęła ta kontrolka migać- cztery razy wolno i dwa razy szybko = kod 42.Mimo tego skuter odpala normalnie i pracuje normalnie no może poza najwyższymi obrotami gdzie jakby lekko się krztusił.Wie ktoś może cokolwiek na ten temat? próba skasowania błędu poprzez odpięcia aku na 30 sekund spełzło na niczym.Czy może to być wina tego, że prawie nie ma paliwa w zbiorniku?( tak to jest z tymi handlarzami). Poza tym szykują się wydatki których wcześniej nie dostrzegłem- prawdopodobnie sprzęgło -na podnóżkach jak stoi i zaczynasz odkręcać manetkę koło nie zaczyna poruszać się powoli i rozpędzać tylko jak ruszy to z takim szarpnięciem i impetem że skuter się trzęsie. Poza tym chyba pasek bo jakieś nitki wiszą tam gdzie jest napęd. I ostatnia sprawa dosyć pilna- zaczynają się przymrozki, garaż to blaszak w środku też zimno potrzebuję zlać poprzedni płyn z chłodnicy bo nie wiem do końca co tam jest i zalać go nowym i pytanie gdzie co się znajduje do spuszczenia płynu i skąd mam wiedzieć że już jest pełny zbiornik i czy zwykły glikol rozcieńczony 1:1 się nada? Sorki że tak się rozpisałem ale chciałem jak najdokładniej wszystko opisać. Pozdrawiam

wszystko w temacie i o kodzie 42
https://www.manualslib.com/manual/827028/Yamaha-Yp125r.html?page=444#manual

No i znowu kolego ratujesz mnie przed stresem,jestem ci winien browara i to nie jednego. Dzięki wielkie pozdrawiam