Yamaha X-Max 125 2010 Oparcie Kierowcy

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #618348
    hadman
    Uczestnik
    • 3
    • 30Postów:

    Witam,
    posiadam od początku sezonu Yamahę Xmax 125 z 2010r.
    zauważyłem u kumpla w jego skuterze ( innym, jakimś koreańskim ), że posiada oparcie kierowcy w kanapie. jest to mega wygodne z wiadomych przyczyn i zapytanie czy takie coś znajdę w jakieś normalnej cenie albo sam zagłówek który mógłbym jakoś umocować na kanapie czy trzeba specjalną kupić ?
    znalazłem coś takiego :

    lub
    http://www.borrozzinomoto.com/borrozzino/selle/5709-shad-sella-nera-comfort-premium-tech-3d-mesh-con-logo-per-yamaha-x-max-xmax-125250.html

    ale dwie sprawy :
    1. drogo w c…
    2. drogo w c..

    🙂

    czy da radę jakoś ogarnąć ten temat 🙂 ? zdaje sobie sprawę że nawet dla pasażera taka kanapa to lepsze rozwiązanie bo nie zjeżdża mi na plecy tylko siedzi sobie spokojnie na dupce z tyłu 😉

    pomocy rodacy !

    ps. interesuje mnie również opcja z wyższą szybą gdyż strasznie mi przy 90-100 kmh wieje w klatę

    i pytanie do jeżdżących jaki dystans robicie tą maszyną ? ja nie schodze poniżej 7k obrotów i wydaje mi sie że na tych niecałych 12 litrach zrobie moze troche ponad 300 KM :(( – co daje słaby wynik a pisali że spalanie 2.8 – 3 L co tutaj jest wyimaginowane chyba 😀 chyba że może jeżdżę nie tak jak powinienem

    #618350
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    szybę znajdziesz np tu:
    https://www.euronetbike.net/isotta/scooters/yamaha-en/x-max-10/
    ja tam kupiłem swoją.
    A co do siedzenia… zadupek wymaga jakiegoś oparcia w konstrukcji wiec ta musi być pod niego przygotowana. Zawsze jest opcja kupić kanapę z podartą tapicerą, tapiecerkę zerwać, zrobić w niej wzmocnienie i otapicerować. Ale czy to wyjdzie łącznie taniej/lepiej niż zakup gotowca- to wątpię.
    Ew. oddać to do tapicera motocyklowego i zrobi ci tam oparcie z jakiejś sztywnej pianki/gąbki. Może nie bedzie to tak solidnie zabudowane w kanapie ale powinno być działające. Ale pewnie ze 400-600 też zapłacisz

    #630638
    Mxrek
    Uczestnik
    • 2
    • 9Postów:

    Nie chcę tworzyć nowego tematu , a potrzebuję informację gdzie może się znajdować siłownik do siedzenia(kanapy) w tym skuterze. Można kupić taki siłownik ale gdzie on jest montowany ?

    #630639
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    mocowany jest w swoich miejscach – tylko nie każdy model ma.
    siłownik dobierzesz sobie nawet na allegro.

    #630640
    Mxrek
    Uczestnik
    • 2
    • 9Postów:

    Szukam i szukam , w moim chyba fabrycznie nie było takiego siłownika. Ma 133 mm wysokości , więc powinien być blisko zawiasa kanapy

    #630641
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:
Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button