> Yamaha Tzr <

Przedstawiam Yamahe Tzr mojego kolegi. Rocznik 2001… Nowy lakier granatowy metalik,stozek polini airbox,owiewka street i tłumik sportowy Tecnigas. Oto foty: Prosze o duuuuuzo komentarzy :mrgreen: :mrgreen:

fajny mot. podoba mi się styl w którym jest zrobiony mot:D jakie osiagi i przysipeszenie? ps:dla mnie moglbys zdjac jeszcze ta owiewke (ten plug), fajnie by wyglądala :wink:

V max licznikowe wg niego to 105km/h… Przyspieszenie gorzej, bo moja Malaga( http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?p=8919#8919 ) bierze ja na przyspieche jak chce :mrgreen:

Bry napisał:

V max licznikowe wg niego to 105km/h... Przyspieszenie gorzej, bo moja Malaga( http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?p=8919#8919 ) bierze ja na przyspieche jak chce :mrgreen:

bo to zależy od rodzaju zębatek jakie ma założone :mrgreen: Podpytaj się go to może lepsze zestawienie dobiore. TZR fajna ,chociażmi się tego typu lampy Street nie podobają(chociaż motocykle w tym stylu tak ,jednak ta lampa zupełnie mi nie pasuje).Plus za fajny lakier. A tak z innej beczki co to za Tecnigas? O ile mi wiadomo do AM6 produkują jedynie model RSG :-P

Z tym wydechem jest cos nie tak… Mial go moj kolega z Tzr z nowa buda i pasował… A tutaj źle przylega do cyla, dlatego musi dospawac kawałek kolanka od starego wydechu… :slight_smile: Co do lampy… Musimy się zabrac za wlokno szklane i szpachle i trochę “zaślepić” gorne części od bocznych osłon, będzie ok… :smiley:

Może dlatego takie osiągi :-? A kolega nie ma tam władowanego starszego silnika ,albo coś? Bo nowa buda nie miała zmienianych mocowań itp.Jedynie w AM5 różniły się co nie co dlatego pytam.

nie czytalem opisu ale widzę ze zmieńiles przod zajefajny przodzik ;p ;p ;p przod masz 5/5

Nie wiem co wam się w tym przodzie podoba - według mnie to ten przód psuje wygląd całej TZRki :///

przod nam się podoba w powodu ze bardzo mało wairy co ma TZR ma takie cos a to innaczej wygląda i się zoca w oczy ;]

no no no tzr-ka ladna tylko ja znowu nie jestem za tym przodem ale reszta super a lakier szczegulnie 7/10

To jest ta stara buda jeszcze taką? Dobrze ze zmieńiles owiewke bo seryjna czacha nie jest zbyt piekna :wink: Jescze kiere street i wymiatasz :stuck_out_tongue:

Xarmac, ??? o co Ci chodzić???

Dawno tego topicu nikt nie odwiedzał…

lukaszrx991, o co tobie chodzi :?: Mi po prostu ta lampa się nie podoba i koniec. Każdy ma swój gust… I dlaczego kiedyś na SB i na PW pisałeś do mnie pytania:

Xarmac, ??? o co Ci chodzić???



Jeszcze nie chciałeś odpisać gdy pytałem się o co tobie chodzi :confused:

Teraz się zorientowałem, że miałeś jakieś pytanie dotyczące tego topicu…

[ Dodano: 2008-10-16, 17:43 ]

Ostatnia wizyta: 2008-09-29, 23:21 (Minut: 38)



Widzę, że mi już nie odpiszesz… Niepotrzebnie odświeżałem ten wątek…