Yamaha TZR - czyli co i jak.

Witajcie. Kupiłem dziś TZR z 2010r. Kosztował mnie 6500, ale nie o tym ;). Chciałbym was spytać, jak włączyć, wyłączyć ssanie w motórku. Po lewej jest mała wajcha, ale nie wiem czy trzeba ją przesunąć w góre czy w dół. Druga sprawa, nie działają światła. Chłopak który mi go sprzedawał, mówił że czasami się tak z TZRkami dzieje, taka wada fabryczna. Co o tym sądzicie? Jak to naprawić? Kierunki działają. Jeszcze jedna sprawa, to nie działajacy licznik. Co obstawiacie? Do wymiany ślimak, czy linka? Obrotomierz działa na niemiecką pałe, tak więc jest dobrze ;).

offtop

Będziesz nią jeździł do gimbazy? :D

Kur** zazdroszczę Ci :(

Tak, bo ma korek na kluczyk i stacyjke :D.

Rodzice zafundowali czy nazbierałeś?:D

Fotki ziomek, fotki!

Miałem kase z komunii ;). Pożyczyłem troche rodzicom, a dokładniej całość (było z tego prawie 5 tyś). Z racji, zę mam dobre oceny, postanowili się troche dołożyć i jest ;).

No to zajebiście:)

Jaki przebieg?
Odblokowana?
Filmy jakieś, prezentacje czy coś bo jaram się:D

Przebieg ma niby 2 tyś, ale licznik chyba od dłuższego czasu nie działał ;). Nie wiem czy odblokowana. Jeździłem tylko chwile. Gość móił że jest full seria ;). Przednia opona z włoch, tylnia z Wietnamu :D. Jak jeździłem to na czerwone pole wchodził obrotomierz, więc chyba bez blokad jest ;). Zobacze zresztą jutro. GPS zamontuje i się okaże.

Prezentacja? Hmmm... Ciekawy pomysł ;). Może kiedyś jak będzie już na cudo zrobiony.

Dubelek ;).

Kumplowi też licznik nie działa w TZR:P

Ogólnie te motorki są zajebiste:P

W porównaniu do Simsona nie podoba mi się duży promień skrętu i to że sporo waży ;). No ale robi niesamowite wrażenie. Mama myślala że to dla taty :D.

Aaaaa co z Keewayem i Simsonem?

Keeway - prawdopodobnie padło sprzęgło. Niedługo będę go oddawal spowrotem wujkowi. Byłem dziś u niego z tatą i mówi że chętnie by sam sobie naprawil, ale chyba sami to z tatą zrobimy, a potem odstawimy.

Simson - jeździ jak brak ;). Podnóżki juz zamówione. Gość pisał że uszkodziło się lusterko które mial nam wysłać, a że firma jego nie pracuje w weekendy to trzeba się z nim będzie skontaktować w poniedziałek.

3 motorki w domu ;). Kiedyś były 4 psy :D.

Myślałem że sprzedasz Keewaya i Simsona i wszystko włożysz w TZR żeby była idealna w każdym calu i kupisz ubranie motocyklisty:)

Mam jakieś ciężkie buty na zime, dobrze chronią przed zimnem i upadkami, wiem bo przywalilem w nich kiedyś w drzewo ;). Będę musiał kupić sobie tylko jakieś spodnie, albo jakiś pożądny kask, bo mój Nolan jest już stary. Nolana N27 nie mogę nigdzie nawet na allegro znaleźć ;D. Może jakaś kurtka później. ;)

Może sprzedam komuś po znajomości Simsona, ale to tylko może ;). Można nim jeździć przyjemnie po lesie, albo na zakupy.

Simsona zostaw, to klasyk. Ale Keewaya się bym pozbył:)

Tak chyba zrobie ;).

W sumie trochę odeszliśmy od tematu. Tak więc powracając, co zrobić z tymi światłami by świeciły? ;)

Najpierw to posprawdzaj kable, żarówki - postawy;P

Żarówki są sprawne ;). Poprzedni właściciel sprawdzał i są ok.

Gratuluję.. ja w piątek kupilem Rieju RS2 Pro 2006r