Yamaha tzr 50 odcina gaz

Witam wszystkich forumowiczów i z góry dziękuję za uwagę ;) . Mam następujący problem :

Kupiłem niedawno swoją pierwszą maszynę , wybór padł na Yamahe tzr 50 z 2001r . Pojeździłem nią z tydzień ale zauważyłem przeciek lagów więc oddałem ją na serwis gdzie oprócz wcześniej wspomnianej awarii mieli ją przejrzeć . Odbierając ją dowiedziałem się że miała za wysokie obroty ustawione i przestawili je . Niestety pojawił się inny problem , na wyższych biegach odcina mi gaz . Tzn jadę sobie spokojnie , manetka gazu lekko odkręcona a tu nagle jak bym całkowicie ją puścił i przez chwilę zupełnie nie reaguje . Nie ma znaczenia czy jadę pod górkę czy z górki , po prostu spadają obroty a silnik nie reaguje na ruchy manetki .

ja mam to samo w swoim . jade jade bez problemu a nagle traci moc i jazda jak na roweze zrobilam to tak : postawilam go na stopce i odpalilam wchodzil sam na duze obroty (widac bo kolo sie kreci) silnik chcialo wyrwac a za jakis czas nw minuta dwie sie sam uspokoil i zszedl z obrotow i jechal normalnie polecam wymienic gaznik bo ja regulowalam obroty mozna powiedziec co chwile i po jakims czasie to samo .. pomaga wymiana gaznika. napisz co z twoim czy takie same objawy