Yamaha rex nie podaje paliwa pomocy!!

Witam potrzebuję pomoc, jestem posiadaczem owej yamahy i mam z nią problem a mianowicie nie chce palić, paliwo dochodzi do gaźnika iskra jest ale nie podaje paliwa do silnika. Jak podleje paliwo do cylindra to odpali wypali to co w cylindrze i gaśnie. Był w niej zmieniany cylinder, tłok i pierścienie na 70cm3, jednak na 50cm3 bylo tak samo...
Cylinder tłok itd były wymieniane właśnie z tego powodu gdyż nie miała kompresji. Teraz kompresja jest dobra i jest tak samo. Pomóżcie

dysza się mogla zapchać jakiś paproch się mógł dostać, trzeba przeczyścić gaźnik dobrze jest zaznaczyć pozycje wkręcenia dysz przed ich wyjęciem np. flamastrem raczej to 100% gaźnik pozdrawiam Mariusz

Gaźnik był już czyszczony 3 razy i nic nie pomogło dysze mam ustawione od paliwa na 3 obroty a od powietrza na 0,5 obrotu, dysze wszystkie były czyszczone i w widać w nich przeloty. Zapomnialem wczesniej dodac ze moge ją kopac z 3 godziny i swieca sucha... Coś kiedyś słyszałem o jakiś blaszkach pod króćcem ze one mogą być zablokowane ewentualnie za mało się odchylają czy to może być tego wina i czy jest możliwość naprawy we własnym zakresie tych blaszek ??