Yamaha NEOS za ile sprzedam?

Witam chciałbym sprzedać Yamahę Neos 50. Skuter ma rocznik 1999r. Nie powiedziałbym że jest to stan bardzo dobry gdyż jak go kupiłem to widać było nie gdzie porysowane plastiki. Niedawno robiłem mu remont. Wymieniłem:
- łożysko,
- wał,
- cylinder,
- tłok,
- sprzęgło,
- rolki 3,5g
- moduł,
- sprzęgło jednokierunkowe,
- tłumik sportowy Giannelli.
Za remont wydałem około 1000zł nie licząc tłumika. I pytanie ile bym dostał za taki skuter? Jakiś koleś proponuje mi Rometa Crs 125 jak myślicie warto?

wejdź na allegro, zobacz po ile ludzie krzyczą, odejmij troche żeby byc konkurencyjny i bedziesz wiedział.

A jak myślisz opylało by się zamienić na tego Rometa Crs125 został kupiony w 2013r w czerwcu nie jest porysowany

taki romet niby 5tyś kosztuje nowy i to jest motor - 125cm, trzeba miec prawko. Ktoś musi być bardzo nim zachwycony skoro chce go zmienić na motorower klasy 50 z nastoma latami na karku.

Jeżeli byłby sprawny w 100% jak mówi właściciel to wymieniać się? I co mi by groziło jeżeli policja by mnie złapała na takim mając kartę motorowerową i 16lat prawie 17. Mógłbym powiedzieć że np. uczę się na test A1

możesz też powiedzieć że jesteś Ninja na tajnej misji dyplomatycznej.

grozi ci mandat za jazde bez uprawnień i odholowanie motorka na drogi policyjny parking.
A jeżeli weźmiesz udział w wypadku nie mając uprawnień na prowadzony pojazd to będzie jeszcze smutniej

A ile by kosztowało odholowanie? i mandat ?

Mandat 500 zł, holowania i parkingu nie musi być jeśli ktoś z odpowiednią kategorią po niego od razu przyjedzie i na nim odjedzie.

Ja na Twoim miejscu martwiłbym się konsekwencjami jak coś się wydarzy a nie mandatem. Mandat to pikuś w porównaniu z kosztami jakie poniesiesz w przypadku kolizji.

No dobra. Więc warto by było wymienić? Bo chyba lepiej byłoby sprzedać tego Rometa z 2013r a nie moja yamahe z 1999r i bym zarobił chyba. Wtedy mógłbym sprzedać i kupić sb 50 co wy na to? Opłaca się?

jak tak na to patrzeć to sie opłaca. Pytanie co sie opłaca tamtemu gościowi że sie tak na tego neosa napalił albo co jest z tym rometem nie tak (no oprócz tego że to romet na chińskich częściach) że chce go wymienić na 14-latka naprawianego też na chińskich częściach (wymienione części i cena łączna 1000zł mniej więcej sugeruje pólke z której brałes).
No i czy ci łatwo będzie takiego rometa sprzedać i za ile.
Dane masz wszystkie. Ale czy ci sie opłaca to już musisz sam zdecydować