Yamaha jog G nie odpala iskra jest

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #155985
    Kamil Leszka
    Użytkownik
    • 1
    • 1Postów:

    Mam brata bliźniaka skutera Yamaha jog G czyli MBK mach z silnikiem Minarelli 2t . pewnego dnia byłem się przejechać z kumplem no i w czasie jazdy skuter nagle mi zgasł po wykręceniu świecy zobaczyłem że jest całkiem sucha w domu przeczyściłem gaźnik ale skuter nadal nie odpala POMOCY !!!

    #155993
    StreetRider36
    Użytkownik
    • 20
    • 99Postów:

    a jaki kolor ma świeca

    #156383
    zbeloxer
    Użytkownik
    • 32
    • 135Postów:

    moze ci paliwa brakło ? a na powaznie jesli masz iskre to wloz swiece próbuj odpalić wykręć świece i zobacz jak nadal jest sucha to w 10 min naprawisz skuter bo paliwo nie dochodzi

    #156406
    Bartol
    Użytkownik
    • 16
    • 161Postów:

    Drogi kolego, jezeli paliwo nie schodzi do gaznika to przy papce cisnienowej ktora idzie od baku, jeden wezyk podaje paliwo do gaznika a drugi jest od cisnienia ktore jest wytwarzane w silniku. Wez wezyk do ust od podcisnienia i raz pociagnij jak bys paliwo spuszczal tylko troche mocniej, nie boj sie tam raczej nie poleci paliwo. Jak raz pociagniesz zaraz wdmuchnij i tak pare razy na przemian tylko szybko w rytm szybko bijacego serca( tak chodzi wlasnie podcisnienie w skuterze, tlok sie rusza i wytwarza podcisnienie, im szybciej bedzie sie obracal tym wieksze cisnienie wytworzy i wiecej paliwa poleci by wystarczylo na dalsza taka jazde). Tylko nie zaduzo, na poczatek zrob tak na przemian z 3-4 razy i sprobuj odpalic jesli bedzie chwytal to pewnie papka paliwowa jest walnieta lub zapchana. To musi byc to bo jak mowisz ze gaznik wyczysciles a paliwo nie schodzi to nie ma nic innego. Filtr Paliwa tez pewnie nie, najlepiej wszystko przejrzyj i bedziesz wiedzial. Tyle z mojej strony, a dysze sprawdzales czy jest czysta, jesli nie to sprawdz ale i tak tam nie moglo naleciec ale sprawdzic mozna.

    Sprawdzane na, Piaggo Skipper 125ccm.
    Peugeot SpeedFight 3.
    Thunder 50.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button