Yamaha Aerox używka rzućcie okiem

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery, Motorowery i Motocykle Yamaha Yamaha Aerox używka rzućcie okiem

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 9 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Domar96 Domar96 6 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Kaldi
    Kaldi
    Użytkownik

Witam planuje w niedługim czasie zakupić Yamahe Aerox szukałem szperałem i nie mogłem znaleźć nic godnego uwagi aż tu nagle znalazłem coś takiego:
    http://otomoto.pl/yamaha-aerox-piekna-super-stan-M3229386.html
    i stąd moje pytanie, Czy wartą kupić takową yamahe z takim przebiegiem? Wnioskując z ogłoszenia jest po remoncie i dosyć MOCNYM tuningu, niestety wydaje mi się podejrzana taka cena za tak pięknie wyglądający pojazd. Macie może jakieś pomysły co mogło spotkać ten skuter w przeszłości? Lub na co zwrócić uwagę przy ewentaulnych oględzinach skutera.
    Bardzo proszę o odpowiedzi w tej sprawie 😉

Pozdrawiam Kaldi

Zdjęcie profilowe ARO88
    ARO88
    Użytkownik

przebiegu dużego to ona nie ma nawet coś za mało jak na ten rok,tuning jest średni według mnie (więcej z wyglądu jak z mechaniki) a i z ceną to bym się targował troszkę.Możliwe że była katowana na stund robiona względnie zaliczyła szlif i z tego powodu remont.Radziłbym pojechać obejrzeć na żywo przejechać się wtedy się wyjaśni

Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

taki wudech yasui ok 1000zł to się opłaca wziąć go

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do Rometa bądź skonsultuj się z mechanikiem lub specjalistą, gdyż każdy Romet niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.:D

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

ta, weź i sprzedaj na części jeszcze na tym zarobisz 😉

Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

kto??

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do Rometa bądź skonsultuj się z mechanikiem lub specjalistą, gdyż każdy Romet niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.:D
    Zdjęcie profilowe rkos
    rkos
    Użytkownik

Wygląda extra 🙂

Tylko oby nie było tak że była katowana, potem koleś wrzucił w nią pare stówek i teraz wygląda jak nowa, tylko wygląda : D

[IMG]http://i50.tinypic.com/30s992f.jpg[/IMG]
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Dalej nie rozumiem kto wymienia obie opony po przebiegu 10 tys ? Tarcza hamulcowa wytrzymuje dwie zmiany klocków więc podejrzane jest że tylna tarcza także została wymieniona. Nie dość że koleś pisze że obie opony są wymienione to jeszcze różnią się bieżnikiem co jest trochę podejrzane bo jak się wymienia komplet opon to wymienia się na taki sam bieżnik. Osobiście bym odpuścił sobie ten egzemplarz bo wydaje mi się podejrzany ale to tylko moja opinia.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    Zdjęcie profilowe Dacho009
    Dacho009
    Użytkownik

coś tu nie gra…

Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

do 4000zł to sobie możesz kupić kymco albo używaną aplilkę

Zdjęcie profilowe Kaldi
    Kaldi
    Użytkownik

lisu7 napisał:

do 4000zł to sobie możesz kupić kymco albo używaną aplilkę

sęk w tym że mam chrapkę na Aeroxa tylko wszystko jakieś podejrzane, nie mogę znaleźć odpowiedniego egzemplarza.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie