Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Yamaha Aerox ,Opłaca mi się ?

Dział: Skutery Dodano 3 lata temu

1. NedERq

Witam ,mam na oku fajną Yamahe Aerox:
    http://otomoto.pl/yamaha-aerox-M3192721.html
    Jak myślicie opłaca mi się ?
    Ile pojedzie maksymalnie ?
    Jakie ma przyśpieszenie ?
    Do ilu się targować ?
    Jak z jej awaryjnością ?
    Proszę o szybkie odpowiedzi ,iż chcę dziś po nią jechać :) !

Kymco Super 9
    Przebieg - 850 km
    Napisano 3 lata temu, przez NedERq, Postów: 159, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. Ryglos

Śmieszne pytania... Nie jesteśmy wróżbitami. Wszystko zależy od jej stanu, a stanu po zdjęciach nie ocenisz.

Targuj się do jak najmniej, to chyba oczywiste. Wątpię, żeby ten przebieg był realny, choć kto wie.
    Seryjny tłumik, to według mnie +.
    Jeśli nie będzie zakatowana, a przebieg oryginalny to nie będzie awaryjna.

Dzwoniłeś i umawiałeś się na oględziny? Czytaj najpierw może aukcję. To jest komis i otwarty w niedziele do 13, także chyba zza bramki ją sobie dziś oglądniesz...

Derbi Senda X-Treme 2008r.
    Napisano 3 lata temu, przez Ryglos, Postów: 2531, Użytkownik Link do wypowiedzi

3. NedERq

To jutro Pojadę spokojnie . A jak sprawdzić jak tam będę ,czy była katowana itd . Bo pojadę i dupa ,po czym zauważe ,że jest dobra itd ?

Napisano 3 lata temu, przez NedERq, Postów: 159, Użytkownik Link do wypowiedzi

4. Ryglos

Poczytaj:
    http://www.skuterowo.com/tag/skutery-uzywane/

Napisano 3 lata temu, przez Ryglos, Postów: 2531, Użytkownik Link do wypowiedzi

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

Yamaha Aerox ,Opłaca mi się ?: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Znak C-13a: koniec drogi dla rowerów

Znak C-13a: koniec drogi dla rowerów

31 Grudzień 2010

Znak oznacza koniec drogi przeznaczonej dla kierujących rowerami jednośladowymi.

Prawo0 opinii

Yamaha Raider: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

Yamaha Raider: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

25 Grudzień 2014

Klasyczny Raider - tańszy od swoich braci o niecały tysiąc dolarów, a patrząc na te trzy modele z rodziny Raiders niczym szczególnym się nie różnią.

Motocykle Zdjęcia0 opinii

Za co policja może odebrać prawo jazdy motocykliście?

Za co policja może odebrać prawo jazdy motocykliście?

18 Sierpień 2014

Przez ostatnie pięć miesięcy policjanci z drogówki zatrzymali już ponad 5,6 tys. praw jazdy za, jak to się fachowo określa "rażące łamanie przepisów ruchu drogowego". W samym lipcu funkcjonariusze odebrali 1.500 dokumentów.

Motocykle Opinie1 opinia

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.