Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Yamaha Aerox ,Opłaca mi się ?

Dział: Skutery Dodano 3 lata temu

1. NedERq

Witam ,mam na oku fajną Yamahe Aerox:
    http://otomoto.pl/yamaha-aerox-M3192721.html
    Jak myślicie opłaca mi się ?
    Ile pojedzie maksymalnie ?
    Jakie ma przyśpieszenie ?
    Do ilu się targować ?
    Jak z jej awaryjnością ?
    Proszę o szybkie odpowiedzi ,iż chcę dziś po nią jechać :) !

Kymco Super 9
    Przebieg - 850 km
    Napisano 3 lata temu, przez NedERq, Postów: 159, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. Ryglos

Śmieszne pytania... Nie jesteśmy wróżbitami. Wszystko zależy od jej stanu, a stanu po zdjęciach nie ocenisz.

Targuj się do jak najmniej, to chyba oczywiste. Wątpię, żeby ten przebieg był realny, choć kto wie.
    Seryjny tłumik, to według mnie +.
    Jeśli nie będzie zakatowana, a przebieg oryginalny to nie będzie awaryjna.

Dzwoniłeś i umawiałeś się na oględziny? Czytaj najpierw może aukcję. To jest komis i otwarty w niedziele do 13, także chyba zza bramki ją sobie dziś oglądniesz...

Derbi Senda X-Treme 2008r.
    Napisano 3 lata temu, przez Ryglos, Postów: 2531, Użytkownik Link do wypowiedzi

3. NedERq

To jutro Pojadę spokojnie . A jak sprawdzić jak tam będę ,czy była katowana itd . Bo pojadę i dupa ,po czym zauważe ,że jest dobra itd ?

Napisano 3 lata temu, przez NedERq, Postów: 159, Użytkownik Link do wypowiedzi

4. Ryglos

Poczytaj:
    http://www.skuterowo.com/tag/skutery-uzywane/

Napisano 3 lata temu, przez Ryglos, Postów: 2531, Użytkownik Link do wypowiedzi

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

Yamaha Aerox ,Opłaca mi się ?: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Chiński skuter? Piszczy sprzęgło przy ruszaniu? Spokojnie, wyjaśniamy przyczyny

Chiński skuter? Piszczy sprzęgło przy ruszaniu? Spokojnie, wyjaśniamy przyczyny

31 Maj 2011

W internecie można znaleźć setki pytań użytkowników skuterów na temat "piszczenia silnika przy ruszaniu", "piszczenia paska", "piszczenia wariatora"... Skuterowo.com uspokaja, to wada materiałowa okładzin sprzęgła.

Porady Skutery10 opinii

Nowy Romet ADV 250 i krótki test #6 Szybcy i Wolni Vlog Jednoślad.pl

Nowy Romet ADV 250 i krótki test #6 Szybcy i Wolni Vlog Jednoślad.pl

04 Luty 2016

Romet ADV 250 miał swoją premierę w ostatnim kwartale ubiegłego roku. Teraz oficjalnie trafia do sprzedaży. Razem z Jednoślad.pl poznajcie z bliska nową propozycję w tym segmencie.

Motocykle Opinie Wideo10 opinii

Top Artykuły w Sierpniu 2012

Top Artykuły w Sierpniu 2012

05 Wrzesień 2012

Co w sierpniu 2012, podczas trwających jeszcze wakacji czytaliście, oglądaliście w Skuterowo.com najczęściej? Tradycyjnie największym zainteresowaniem cieszyło się nasze wideo, w tym testy. Wśród nich m.in. nowa Honda Vision oraz Romet 727.

Blogi0 opinii

Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Portal motocyklowy Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2015 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 04-501 Warszawa, Płowiecka 3. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.