Xenon w INCA STREET

Witam ostatnio zamontowałem sobie xenon w moim skuterku efekt super robi wrażenie. Koszt xenona z lepszą przetwornicą 150zł prosty montaż który zajął mi 1,5 godziny. Super białe światło, teraz dopiero widze dużą różnice pomiędzy xenonem a zwykłą żarówką. Nie długo wżuce kilka fotek.

witam: jestem ciekaw jak to się prezentuje , napisz jeszcze czy musiałeś dokonać jakiś dodatkowych zmian konstrukcyjnych ? Pozdrawiam.

a jak bardzo to oślepia jadących z naprzeciwka?

qazwsxedc napisał:

a jak bardzo to oślepia jadących z naprzeciwka?

A ilu oslepia nas jadac za nami lub przed .Zaówazylem nawet ze BMw x5 ostatnio dawalo mi po oczach ze w lustrach widzialem tylko blask i nic pozatym.

DOMEL

CZekamy na fotki.

według mnie chamstwo trzeba zwalczać, a nie pielęgnować, Dopesc.
Więc to nie jest dla mnie żaden argument ;)

A jak radzi sobie prądniczka z ładowaniem ??? Bo Inca Street ma z tym duże problemy.

qazwsxedc napisał:

według mnie chamstwo trzeba zwalczać, a nie pielęgnować, Dopesc.
Więc to nie jest dla mnie żaden argument ;)

Zgadzam sie.
Poprostu bylem zaskoczony ze nawet nowe samochody maja z tym problem.
Zawsze myslalem ze domorsli tunningowcy partacza robote i stad takie efekty.

Innym powodem oślepiania nie tylko przez ksenony mogą być chińskie żarówki i lampy wyładowcze. Wystarczy pójść do takiego kerfura i wziąć dwie np. włoskiej (produkty powstają w PRC) firmy Bottari. Raczej nie będą identyczne. A znaleźć dwie takie same w całym sklepie to można szukać i szukać...
Ludzie też po zmianie żarówek nie ustawiają świateł, bo i po co? Ważne, że ja dobrze widzę, a że oślepia innych? Kogo to obchodzi... Przez takie myślenie często mam ochotę dać im długimi po oczach.
Ja w poldku mam stuwatowe żarówki. Po założeniu ich sprawdziłem ustawienie świateł. Jest o.k. Jeżdżę tak od wakacji i nie zdarzyło się jeszcze żeby ktoś mi mrugał długimi.