Wzmocniony pasek napędowy

jeśli myślisz o wzmocnionym pasku NARAKU V/S takim jak ten http://tinyurl.com/ccc9utp to odradzam. New Dink "80" urwał go po 2000km. Pasek wygląda na jak nowy poza tym że zwyczajnie pękł. Za te same pieniądze wybiorę teraz MALOSSI X-KEVLAR.
Mam nadzieję że ten pasek wytrzyma pięć razy więcej kilometrów niż jego poprzednik.

a polecasz z tej strony internetowej części?

lisu7 napisał:

a polecasz z tej strony internetowej części?

kilka zamówień zrealizowałem, obsługa porządna, jednak lepiej trzymać się części sprawdzonych marek

detinko napisał:

jeśli myślisz o wzmocnionym pasku NARAKU V/S takim jak ten http://tinyurl.com/ccc9utp to odradzam. New Dink "80" urwał go po 2000km. Pasek wygląda na jak nowy poza tym że zwyczajnie pękł. Za te same pieniądze wybiorę teraz MALOSSI X-KEVLAR.
Mam nadzieję że ten pasek wytrzyma pięć razy więcej kilometrów niż jego poprzednik.

Jestem zdziwiony, bando to dobry producent, robi między innymi paski rozrządu dla toyoty, sam jakiś czas temu wymieniałem w autku rozrząd i właśnie pasek wybrałem produkcji bando.

detinko napisał:

Za te same pieniądze wybiorę teraz MALOSSI X-KEVLAR.
Mam nadzieję że ten pasek wytrzyma pięć razy więcej kilometrów niż jego poprzednik.

I jak, wytrzymał pięć razy więcej?
Czasami trafiają się niedopracowane egzemplarze, nawet od znanych producentów. Trzeba było zgłosić reklamację.

agentmb napisał:

detinko napisał:
Za te same pieniądze wybiorę teraz MALOSSI X-KEVLAR.
Mam nadzieję że ten pasek wytrzyma pięć razy więcej kilometrów niż jego poprzednik.

I jak, wytrzymał pięć razy więcej?
Czasami trafiają się niedopracowane egzemplarze, nawet od znanych producentów. Trzeba było zgłosić reklamację.

pasek pękł mi dwa dni temu, więc co do wytrzymałości MALOSSI X-KEVLAR to na razie mam tylko pobożne życzenia ;),
co do reklamacji to nie mam szansy udowodnić że użytkowałem go przez wspomniane kilometry, ponieważ używam skutera prawie codziennie ale na niewielkie odległości więc od montażu minęło 11 mc

Też mi pękł taki wzmacniany pasek Naraku ale do skutera Quest 50CC 4T
Pasek wytrzymał - UWAGA - 247km !
Z tym że kupiłem go na allegro a cena nie była mała.
Co do w/w sklepu to kupiłem u nich części za sporą sumkę i jestem zadowolony zarówno z obsługi , porad jak i expresowej wysyłki ( w jeden dzień zamawiam a kurier jest następnego dnia ).
Co prawda ceny gdzie indziej są niższe ale tutaj zwrot ( kupiłem dzwon z którego zrezygnowałem ) był bezproblemowy i w moment przelew kasy na konto .