wywrotka - odpalanie

hej. mam proble postawiłe skuter na małej nozce i zdazyłem sie odkrecic i bum lezy, od tamtejpory ciezko odpala.nie znam sie na motorach itd. przeczysciłem swiece i udało sie odpalic, ale po odpaleniu zaraz gasnie jak tylko pusci sie gaz. jak przytrzymam gazu dłuzej mozna smigac bez problemu, jk jest ciepły tez odpala ale jak zimny ciezko. wiec prosze o pomoc i dokładny opis co i jak zrobic.
pozdrawiam Łukasz

skuter router 50

sprawdz czy ssanie automatyczne działa prawidłom tzn czy się rozgrzewa jeśli się nie rozgrzewa po odpaleniu to je wymien ssanie jest przy gazniku i wygląda jak taka mini wieżowiec zazwyczaj jest naprzeciwko linki gazu

tak gdzeje sie. teraz mam 2 problmy ktos mi powiedział zebym przeczyscił filterek paliwa i po przeczyszczaniu i nocnym staniu dzis zledwosci odpalił.woule nie znam sie na skuterach itd i nie mam pojecia co i jak.

Może nalało się paliwa do filtra powietrza i ciągnie powietrze z oparami paliwa, ja kiedyś tak miałem jak mi się przewrócił i po wymyciu i wysuszeniu filtra objawy minęły.

hej i problem nadal zostaje. filtr byłzalany ale po umyciu go itd nic sie nie zieniło.