Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

wysokie obroty

Dział: Serwis Dodano 5 lat temu

1. Anonim

witam.
    mam 2 problemy ze skuterem Kymco super 8 2T.
    1.Po odpaleniu ze startera po nocy odpala od razu ale po chwili dostaje wysokich obrotów,tylne kolo zaczyna się obracać i cały skuter się trzęsie stojąc na głównej nóżce ale po wciśnięciu tylnego hamulca przestaje się trząść ale obroty są nadal wysokie.Po przejechaniu kawałka uspokaja się wszystko.
    Czym może być to spowodowane.Może to jakieś ssanie??
    2.Po krótkiej przejażdżce stojąc na światłach widzę jak moje światła mijania mrugają ale po ruszeniu i wyższych obrotach świeca się jednolicie.Czy może być to spowodowane słabym akumulatorem lub niesprawną prądnica lub alternatorem bo nie wiem co on ma.

Napisano 5 lat temu, przez Anonim, Postów: 203, Link do wypowiedzi

2. madi

1. ssanie
    2. na wolnych obrotach światła przygasają, to normalne.

Router WS 50 2013
    Napisano 5 lat temu, przez madi, Postów: 5831, Użytkownik Link do wypowiedzi

3. Anonim

czy te ssanie jest automatyczne??

Napisano 5 lat temu, przez Anonim, Postów: 203, Link do wypowiedzi

4. Kosik

Tak. :)

Napisano 5 lat temu, przez Kosik, Postów: 679, Użytkownik Link do wypowiedzi

5. Pietro

Na wolnych obrotach przygasają światła, bo reflektor zasilany jest prądnicą, która na wolnych obrotach daje mniejsze napięcie.

Napisano 5 lat temu, przez Pietro, Postów: 3326, Użytkownik Link do wypowiedzi
  6.  

Jeżdżąc samochodem boję się o to, że zrobię krzywdę motocykliście

Jeżdżąc samochodem boję się o to, że zrobię krzywdę motocykliście

Za każdym razem kiedy schodzę z motocykla i wsiadam do samochodu w tyle głowy rodzi mi się pewien lęk - boję się nie o siebie siedzącego w aucie, a o kierowców jednośladów. Wiem, że jako "puszkasz" łatwo mi jest popełnić błąd, albo mieć zwyczajnego pecha. Jego wynikiem będzie śmierć albo kalectwo.

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Dotychczas brak tagów.

wysokie obroty: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Romet 787 125 cm3: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

Romet 787 125 cm3: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

15 Październik 2014

Spotkaliście się już z Rometem 787? Od 2014 roku podróżuję po naszych drogach w nowej odsłonie. Po face liftingu stał się smacznym kąskiem dla wszystkich wielbicieli automatycznych skrzyń biegów.

125 ccm Skutery Zdjęcia0 opinii

Akcja Romet: Stare na Nowe

Akcja Romet: Stare na Nowe

04 Marzec 2013

Akcja Rometa cieszy się sporym wzięciem mimo faktu, że sezon tak naprawdę jeszcze się nie zaczął. Sporo pytań odnośnie zasad tej kampanii zadajecie również na forum Skuterowo.com. Chcecie znać więcej szczegółów? O nich Tomasz Bryk z Arkus & Romet.

Motorowery Skutery Wiadomości5 opinii

Zimowanie skutera, motocykla i motoroweru: Poradnik

Zimowanie skutera, motocykla i motoroweru: Poradnik

15 Czerwiec 2008

Mróz, śnieg i woda to niekorzystne dla skutera warunki kilku zimowych miesięcy. To czas, w którym trzeba przygotować pojazd do "zimowania". Czas "odpoczynku" trzeba wykorzystać na odpowiednie przygotowanie sprzętu do sezonu letniego.

Motocykle Motorowery Porady Skutery0 opinii

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.