wypisanie karty motorowerowej

Witam serdecznie.
Przymierzam się do zakupu skutera natomiast jest jedna przeszkoda. Nie mam karty ani prawka am.
Kartę można było robić do stycznia tego roku ale teraz obowiązuje am za które nie mam zamiaru płacić 1000 zł (kurs i egzamin).
I teraz mam pytanie czy jak bym przyszedł do dyrektor szkoły z ładnym bukietem to mogła by mi wypisać blankiet karty oczywiście z datą ubiegłoroczną ? Czy są jakieś znaczące przeszkody jak np. Nr serii czy cokolwiek

Nic nie zrobisz - musisz robić AM. Nie kombinuj z przekrętami, gdyż skończy się sądem rodzinnym lub naganą w szkole - w dodatku gdyby po takim czymś coś Ci się stało na drodze to jeszcze naraziłbyś swoją dyrektorkę na grube nieprzyjemności. Mogłeś pomyśleć w zeszłym roku nad wyrobieniem karty, miałbyś teraz problem z głowy.

z tego co wiem jak robiles karte motorowerowa czy rowerowa w szkole byla policja przy tym itd wiec raczej nic ci to nie da jedynie prawojazdy do zrobienia ale moge sie mylic

Dziś byłem u dyrektor i ona nie miała nic przeciwko jednak sekretarka powiedziała że nie mają już blankietów a poza tym prowadzą ewidencje tych kart. Zatem nie wyszło ;-)
Ale kto nie ryzykuje ten nie ma. Nie zaszkodziło się zapytać

Ja bym tak wolał jak by dyrektorka miała przejebana bo u nas to straszna franca. Widziałem tutaj post kilka dni temu że ktos wyrobil karte