Wymieniłem wydech i filtr a skuter nie ma mocy

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Wymieniłem wydech i filtr a skuter nie ma mocy

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 7 miesiące, 1 tygodni temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Hondziak11
    Hondziak11
    Użytkownik

Witam !
    Ostatnio postanowiłem troche odnowić mój skuter .
    Mianowicie wymieniłem na wydech przelotowy firmy EXTRA Gianneli i filtr powietrza stożkowy firmy Malossi .
    Reszta części w skuterze jest fabryczna . Po wymianie regulowałem gaźnik ile sie dało i teraz mam taki problem , że mój skuter jedzie max 30km/h i dusi się . I teraz pytanie co można wymienić ewentualnie podregulować , żeby chodził on normalnie ? Chciałem zwiększyć v-max tego skutera .
    Skuter Honda X8RS 2T przebieg ok 6000 km .

Pozdrawiam !

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

to teraz kup sobie dużo rolek i reguluj napęd. A gaźnik na 100% wyregulowałeś? Wymieniałeś dysze?

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe Hondziak11
    Hondziak11
    Użytkownik

W sumie dałem go do mechanika i niby coś tam wymieniał ale nie pamiętam dokładnie co …
    Muszę się zorientować . A te roleczki to jaki przedział gram ?
    Miałem jeszcze taki pomysł , żeby wymienić wariator i sprzęgło na sportowe …
    Czy miałyby one jakieś znaczenie przy prędkości ?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ja mam dwa pomysły.
    Pierwszy jest taki że masz guzik EDYTUJ i wtedy nie piszesz posta pod postem.
    Drugi jest taki że skoro nie wiesz co dokładnie było robione – to w sumie nic nie wiesz.
    Roleczki się niestety dobiera doświadczalnie. Dysze też. Wiec czegokolwiek nie wymienisz – to i tak musisz regulować.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie