Wymiana tłumika Zumico Ignis,

Witam :)

Mój Zumico przejechał już dosyć sporo bez dużych awarii (19 tys km), jak na swoje pochodzenie daje mały radę :)

Potrzebuję waszej pomocy, porady. Stary, oryginalny tłumik jest już na wykończeniu (był 2 razy malowany, bo rdza ._. oraz jego "wkład" się cały rusza), więc chciałbym zakupić nowy, najlepiej "sportowy".

Osobiście myślałem o tym : http://motor-x.pl/czesci-do-skutera,zumico,ignis,wydech-stage6-pro-replica-minarelli-lezace-e--vp

Co sądzicie o tym? Polecacie jakiś inny? Jedyny wymóg jaki mam to cena : do 500 - 600 złotych, aczkolwiek wolabył zaoszczędzić pieniądze na inne, warte uwagi części do niego.

Pozdrawiam, Marcin.

Przy takim przebiegu sprawdziłbym stan wału, łożysk, cylindra, tłoku itd. Co do samego wydechu dźwięk jest bardzo miły dla ucha, ale czy zakładanie takiego wydechu do serii to dobry pomysł, to kwestia gustu, jak dla mnie jeżeli zależy Ci na mocy, to wiadomo jakiś mały kit 70cc ale jeżeli to ma być tylko część zastępująca stary wydech to na pewno się sprawdzi.

W srodku wszystko dobrze jest, sprawdzane na bierzaco.

Narazie wylacznie chodzi mi o tlumik, nie chce zmieniac nic w silniku, skoro jest dobrze, i jestem zadowolony.

Kiedys opisze moja przygode z 'niefirmowym sprzetem' :)

Dziekuje, wroce do kraju to kupie :)

W srodku wszystko dobrze jest, sprawdzane na bierzaco.

Narazie wylacznie chodzi mi o tlumik, nie chce zmieniac nic w silniku, skoro jest dobrze, i jestem zadowolony.

Kiedys opisze moja przygode z 'niefirmowym sprzetem' :)

Dziekuje, wroce do kraju to kupie :)