Wymiana produktu po tygodniu

Mam do Was pytanie: tydzień temu kupiłem w Leclerku dodatek do paliwa do samochodów z gazem. Dziś się pokłóciłem ze szwagrem, bo powiedzał żebym tego nie wlewał, bo zatrę silnik i takie tam pie%%%lenie... W związku z tym czy mogę zamienić ten produkt (kupiony 2.10.2013) na inny dodatek do paliwa - do skutera (z uregulowaniem ewentualnej różnicy w cenie)? Ktoś z Was zamieniał po tygodniu coś takiego?

Wiem, że to głupie pytanie ale się wkurzyłem aż mi włosy się zjeżyły na głowie. To w sumie nie mój samochód i PWM (P@@@@olę Wy@@@ane Mam). Jak się zdenerwuję jeszcze bardziej to wleję cały do skutera i przepalę i tyle będzie...

Lej do skuta a szwagier niech sobie sam kupi :-)

Może i tak zrobie, bo tam są dodatki czyszczace również do silników gaxnikowych. A on nie leje takich rzeczy, bo podobno rozwalają silnik i po ich użyciu nastepują ogólna katastrofa, pożar i armagedon. Chciałem dodać, bo nieraz trzeba przepalić silnik na benzynie, a na samej zwykłej 95 to można i pół dnie jeździć i się nie odmuli. Jeśli doda się tego szuwaksu albo użyje np. VerVy czy Ultimate'u to od razu samochód ożywa i efekt jest nie ten sam.

Nie ma podstawy prawej do wymiany albo zwrotu zakupionego towaru.

Kiedyś mi coś tam wymienili tego typu. Acha - pamiętam STP kupiłem niechcący do diesla, a nie do benzyny. Zresztą teraz już nie ma znaczenia, bo użyłem środka zgodnie z przeznaczeniem. Zamieniliśmy ze szwagrem kłótnię w żarty i dobra...

Wymiana, albo zwrot pieniędzy to jedynie dobra wola sprzedającego. Nie ma on obowiązku tego robić.

Marcin, jak masz rodzinę swojej wokół siebie, to koszty będą zawsze. :D

Bierz to na swoją klatę, nie pękaj przy tym i na taki raz następny to myśl o sobie, a nie o całej rodzinie tej lubej swojej. ;P

Jeśli to dodatek do paliwa dla silników z gazem faktycznie nie jest wskazany do gaźnikowego skuterka, takie dodatki mają za zadanie nasmarować i wymyć wtryski. Najprawdopodobniej pozwolą Ci na wymianę tego produktu na inny w tej samej cenie.