Wymiana oleju przekładniowego Benelli Pepe

Witam,
Proszę o pomoc , skuter Benelli Pepe - chcę sama wymienić olej przekładniowy w moim PEPKU - jak poczytałam za co biorą pieniądze servisanci to mało mnie nie rozp… Moja ślicznota po gwarancji więc chcę sama wymienić ten olej . Więc proszę pomóżcie mi z tym …

ale trzymać cię za rękę czy co? czego oczekujesz?

Gdzie jest ta śruba spustowa oleju i gdzie mam wlać strzykawką olej przekładniowy wystarczy to :slight_smile:
Nie umiałam znaleźć w necie manuala do tej czynności , w ogóle o PEPKU nie ma info… :frowning:
Niezbyt popularny jest … ale i tak go kocham

ale który to jest benelli pepe? 2T? 4T? LX?
wg mnie manuali w necie jest od cholery. taki przykładowy z wymiana oleju na stronie 74 masz np tu:
https://www.manualslib.com/manual/1034711/Benelli-Pepe.html?page=74#manual
generalnie szukasz:
https://www.google.pl/search?q=benelli+pepe+service+manual&oq=beneli+pepe+se&aqs=chrome.1.69i57j0l4.4312j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Przejrzałam te „PORADNIKI” i nic tam nie znalazłam – nic, co by mi pomogło , śrubę do spuszczenia oleju znajdzie każdy debil ……
Ale bądź łaskaw wskazać mi gdzie jest otwór wlewowy oleju ???
I jak mogę się do niego dostać? Co odkręcić, co zdjąć?
I jeszcze jedno wczoraj spaliła mi się żarówka od świateł drogowych ………
W tych polecanych przez ciebie manualach jest tylko jak wyregulować oświetlenie……

widze że nie wypłynęłaś poza tego pierwszego linka którego podałem - a to i tak niedokładnie. Wciąż nie napisałaś też który to jest benelli pepe.
No to przynajmniej wiesz za co serwis bierze kasę :slight_smile:

Nie widzisz tego że nie bardzo umiem szukać ? gdybym wiedziała jak znaleźć w necie to bym nie zawracała ci głowy …
wujek gogle potrafi wiele jak ktoś wie co wpisać pepek LX

dlatego drugi link z mojego posta szukał za ciebie.
Potem już tylko trzeba wszystko porządnie wyklikać i zobaczyć czy to jest informacja która dotyczy ciebie i twojego sprzętu.

weź go oddaj do serwisu lub znajomego jakiegoś lepiej, skoro nie potrafisz się odnaleźć w internecie to tym bardziej przy skuterze