Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Wymiana linki gazu i problem... Faspider F8.

Dział: Skutery Dodano 2 lata temu

1. tonymilion

Witam wszystkich kilka dni temu zerwała mi się linka od gazu w skuterze faspider f8 jest to dwusuw. Wymieniłem linkę wszystko niby działa ,lecz skuter zaczyna ruszać dopiero kiedy manetką daję v-max nie jest to wina za krótkiej linki ,bo sprawdzałem ruszając palcem przepustnicę i skuter zaczyna ruszać gdy przepustnica jest całkowicie otwarta przed zmianą linki tak nie było.... proszę o pomoc i dokładne wyjaśnienie co powinienem zrobić.

Napisano 2 lata temu, przez tonymilion, Postów: 1, Użytkownik Link do wypowiedzi

Odpowiedz

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Wymiana linki gazu i problem... Faspider F8.: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Lotos przejmie stacje Lukoil w Polsce?

Lotos przejmie stacje Lukoil w Polsce?

22 Wrzesień 2014

Lukoil w sierpniu wycofał się już z rynku w Czechach (ponad 40 stacji), na Słowacji (19) i Węgrzech (75). Nieoficjalnie mówi się, że na skutek licznych protestów i bojkotu marki na Ukrainie również planowana jest "ewakuacja".

Wiadomości1 opinia

Akcja Romet: Stare na Nowe

Akcja Romet: Stare na Nowe

04 Marzec 2013

Akcja Rometa cieszy się sporym wzięciem mimo faktu, że sezon tak naprawdę jeszcze się nie zaczął. Sporo pytań odnośnie zasad tej kampanii zadajecie również na forum Skuterowo.com. Chcecie znać więcej szczegółów? O nich Tomasz Bryk z Arkus & Romet.

Motorowery Skutery Wiadomości5 opinii

Yamaha Raider Bullet Cowl: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

Yamaha Raider Bullet Cowl: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

25 Grudzień 2014

Sercem tego modelu jest silnik o pojemności olbrzymiej, bo aż 1854 cm3. Produkt niby na rok 2015 ale do nabycia już od października 2014 roku. Idealna maszyna w dalekie trasy, by przekręcić manetkę i gnać przed siebie.

Motocykle Zdjęcia0 opinii

Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Portal motocyklowy Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2015 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 04-501 Warszawa, Płowiecka 3. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.