Wymiana lamp w Toros

Mam pytanie czy wymienialoscie już lampy w skuterku na jaśniejsze tzn aby lepiej oświetlały wam drogę. Bo jak ja jadę to mam takie wrażenie iż moje obecne są słabe i nie kiedy nie widać dziur

Nie lampę tylko żarówkę chyba.
No da się wymienić :), ja polecam Philips Blue Vision .

a w jaki sposób bo chodzi mi o skuter toros f16 bo chciałem wymienić 2 żarówki ta dolną i ta duża

Ta dolna to i tak Ci nic nie daje, więc się nie opłaca tam żarówki wymieniać .
Ty masz lampe na kierownicy ?.
Musisz odkręcić owiewkę z lampą od obudowy zegarów ( z tego ,co pamiętam 3 śrubki ) i wyjąć plastik z lampą z zaczepów od tego szarego plastiku ( obudowy zegrów ). Z resztą sobie powinieneś poradzić.
Zdejmujesz " kondonik ", przekręcasz " to co trzyma żarówkę " i wyjmujesz z lampy. Potem wyciągasz żarówkę, wkładasz nową i skręcasz wszystko do kupy .

Tak mam na kierownicy ale nic się nie stanie jak bym też chciał wymienić ta dolna a poza tym jeszcze jedno pytanie czy w skuterach opłaca się podświetlanie tablicy rejestracyjnej

Nie rozumiem po co wymieniać tą żarówkę na dole czyli postojową jak ona nie ma za zadanie oświetlać drogi ? Daj sobie spokój z tą żarówką postojową. Na seryjnej żarówce światła mijania i drogowego powinno Ci też w miarę oświetlać drogę ale musisz wyregulować kąt położenia lampy. Zazwyczaj reguluje się to śrubką pod lampą.