Wymiana

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #109677
    adrian123
    Użytkownik
    • 11
    • 24Postów:

    Co da wymiana sprężyny centralnej i rolek na 5g w skuterze zipp Quantum przy wydechy leo vince TT + stożek reszta seria ?

    #109679
    romet727p10
    Użytkownik
    • 51
    • 471Postów:

    A jakie są oryginalne rolki i sprężyna?

    #109683
    CEFA
    Użytkownik
    • 15
    • 844Postów:

    mocniejsza ze szybciej pasek wejdzie na dol tzn jakby szybko wskoczyl na najmniejsza przerzutke czyli najszybsza jezeli silnik bedzie mial wystarczajaca moc to poczujesz lepsze przyspieszenie(ale ma to sie rownierz do ustawien i typu wariatora)zakladam ze obecna daje rade zeby pasek wszedl na sam dol jak nie to bedzie na mocniejszej szybszy
    co do rolek to temat woda masz tu link i moze pomoze ci zrozumiec i ogarnac jakie rolki i co za tym idzie-powodzenia
    http://www.forum.mieloch.pl/printview.php?t=262203&start=0&sid=2fde43888bac0b4ae95f6606caed294a

    #109689
    Dziadek100
    Użytkownik
    • 31
    • 802Postów:

    Ustawić napęd można do własnych upodobań.Ja wymieniłem sprzęgło bo nie pasowało mi że skuter zaczyna ruszać przy zbyt wysokich moim zdaniem obrotach.Wymieniłem sprzęgło które ma bardziej miękkie sprężynki.Teraz skuter rusza dużo szybciej i to mi odpowiada.Przyspieszenie się troszkę pogorszyło ale mnie na osiągach nie zależy.Nie mam zamiaru nic więcej wymieniać,seria mi w zupełności wystarcza.

    #109692
    CEFA
    Użytkownik
    • 15
    • 844Postów:

    Dziadek100 napisał:

    Ustawić napęd można do własnych upodobań.Ja wymieniłem sprzęgło bo nie pasowało mi że skuter zaczyna ruszać przy zbyt wysokich moim zdaniem obrotach.Wymieniłem sprzęgło które ma bardziej miękkie sprężynki.Teraz skuter rusza dużo szybciej i to mi odpowiada.Przyspieszenie się troszkę pogorszyło ale mnie na osiągach nie zależy.Nie mam zamiaru nic więcej wymieniać,seria mi w zupełności wystarcza.

    to samo mam w moim 125 chyba na 2,7 juz jade a 3tys to pelne sprzeglo z tego tytulu przy 70-80 pali mi miasto nie miasto 2,6l

    #109717
    Lukario
    Użytkownik
    • 7
    • 1 187Postów:

    jak skróciłem tuleje wariatora to skuter rusza z bardzo niskich obrotów przy 2000 rpm moge już powoli jechać . obroty jałowe to 1000

    #109720
    CEFA
    Użytkownik
    • 15
    • 844Postów:

    tzn ze masz miekie sprezynki w sprzegle inaczej bys ruszal tak samo tylko szybciej by jechal pasek wszedlby wyzej z przodu

    #109723
    Lukario
    Użytkownik
    • 7
    • 1 187Postów:

    inne jest przełożenie i sprzęgło na postoju szybciej się kręci dlatego wystarczy odkręcić lekko manetkę i już zaczynam jechać , sprężynek nie zmieniałem a przed skracaniem ruszał z wyższych.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button