Wydech do 4t - Jaki i czy coś da?

Witam, Niedługo na ferie będe zmieniał wydech. Aktualnie mam seryjny, Nie dość że brzydko wygląda to jeszcze z katalizatorem. Jaki wydech kupić do 200zł? Taki aby pasował z 2 amoryzatorami. W skuterze siedzi Airsal 80cc + Multivar. Ile mi da taka przelotówka z takim setupem? I jaki kupić? Nie będzie się policja czepiać?

http://www.youtube.com/watch?v=BwhsT2wwloA Jakim cudem ogień z tego leci?

@Quantumek
Wydech w 4T ma za zadanie wytłumić dźwięk towarzyszący nagłemu rozprężaniu się spalin. Można tego dokonać na wiele sposobów, głównie chodzi o to by spaliny nie wytracały zbyt szybko swojej prędkości (inaczej cylinder nie będzie dobrze opróżniony ze spalin). Im szybciej spaliny opuszczą cylinder tym czystszy jest cylinder ale powoduje to jednak hałas. Można oczywiście zmodyfikować go tak by spaliny bardzo szybko opuściły cylinder a dźwięk był akceptowalny lecz powoduje to dość znaczne komplikacje i zwiększenie wagi.

Jeśli znajdziesz kolanko które będzie dość szerokie (szersze o co najmniej 3 mm wewnątrz) to już powoli można się bawić w zmianę wydechu. Oczywiście nie poprawi to osiągów silnika, poprawi natomiast wydajność samego silnika w zakresie średnich obrotów.

Teoretycznie nic oprócz dźwięku:)

W pięćdziesiątkach nie daje praktycznie nic i to prawda,ale jeśli masz już 80cm+wario sportowe to taki wydech troszkę polepszy pozbywanie się spalin z silnika.A co za tym idzie osiągi,z tym że nie spodziewaj się cudów bo to nadal jest bzyk.Przy 125cm jak u mnie sam wydech przy założonym sportowym wario J.Costy daje już przyrost rzędu 8% mocy+.Nie mówiąc już ,300cm,400cm czy 500-tkach maxi skuterach gdzie wydech sport lub racing daje nawet do 20-25% mocy więcej.Szczególnie w maxi skutach które mają 2 cylindry.