Wybranie Motroweru

Mam pytanie czy znacie jakiś motorower 50cm3 który jest:
-4t
-chłodzony cieczą
-do 10 tyś może być też używany
-i najlepiej nie chińczyk bo chińskie motorowery szybko się rozwalają

motorower w sensie skuter z automatem czy w sensie klasyczny motor?
jak skuter to np yamaha neos

klasyczny motor bo nie wiem czemu ale skuter mi się nie podoba ale chętnie zobaczę yamaha neos

Tfuuu miały byc motocykle :) a napisałem o skuterach ale Neo's 4 jest ok ma wtrysk, chlodzenie ciesza

to myśle że w klasie 50cm bedzie bardzo ciezko znaleźć moto z cylinderkiem chłodzone cieczą.
To są najczęściej powietrzaki a jedyne co mają na zewnętrznych chłodnicach to olej - ew do sporej części motocykli 4T można to chłodzenie oleju dołożć. Już raczej 2T znajdziesz z cieczą w crossach albo w skuterach

Obie Yamahy Neos, Aerox maja chłodzenie cieczą i wtrysk ale to skutery. Honda i Yamaha nie sprzedają motorowerów z manualem w klasie 50cm3 stad ciężko coś takiego znaleźć. Coś takiego będzie drogie a przy nakedzie to powietrza do chlodzenia az za duzo.

Szkoda bo nie za bardzo mi się widzi 2 t bo trochę więcej spala i ma dźwięk kosiarki
widziałem nawet ładne Kymco k-pipe 50 ale tata mówi że rzeczy na wymianę będą drogie a chłodzenie cieczą jest lepsze i przyda się na dłuższe trasy

A czy znacie jakiś motor 50cm3 4t tylko nie chiński ?? na którym bym dobrze wyglądał 1,74 cm wzrostu

a potrzebujesz do fotki na fejsa czy do wożenia tyłka?
bo może kup taki na którym ci będzie wygodnie a nie taki na którym bedziesz dobrze wyglądał

do wożenia tyłka ale nie chce wyglądać jak drzewo na motorowerze
to znasz takie 50cm3 4t tylko nie chinol podkreślam

masz 1.74m. całkiem średnio. na wszystkim bedziesz normalnie wyglądał

No i kappa z 50 cm3 bo tata nie ma pieniędzy muszę teraz czekać na 125 może nawet lepiej dajcie jakieś fajne motocykle 125 4t chłodzone cieczą i nie chińskie tak do 10 tyś bo uzbierałem w rok 2,5k więc za kolejny rok będę mia 5 k. a tata dokłada drugą polowe więc i tak nie muszę zbierać całości.Zobaczę i sobie porównam bo narazie mam na oku KTM Duke 125, Honda cbr 125r, Yamaha YZF-R 125. ale są trochę drogie mogę kupić użynanie ale nie wiadomo co właściciel z nim robił.

Za 10700 możesz kupić nową Honde cb 125f co prawda niema chłodzenia cieczą ale to w niczym nie przeszkadza. Spokojnie wyrabia same chłodzenie powietrzem. Sam mam i polecam.