Wybór używanego skutera, z dobrą prędkością maksymalną

Witam , jestem nowym użytkownikiem. Chciałbym kupić używany skuter do 2000zł zarejestrowany na 50ccm ktory ma dobre przyspieszenie i prędkość maksymalną, chodzi o takie np Aprilia SR, jednak w moim województwie niewiele jest takich . jeśli możecie , podajcie ; ) z góry dzięki za wszelkie porady i modele skuterów podobnych do Aprilli SR

Nizar napisał:

Witam , jestem nowym użytkownikiem. Chciałbym kupić używany skuter do 2000zł zarejestrowany na 50ccm ktory ma dobre przyspieszenie i prędkość maksymalną, chodzi o takie np Aprilia SR, jednak w moim województwie niewiele jest takich . jeśli możecie , podajcie ; ) z góry dzięki za wszelkie porady i modele skuterów podobnych do Aprilli SR

A jaka konkretna prędkość maksymalna by Cię interesowała i czy licznikowa czy realna?
Bo przyspieszenie to rzecz subiektywna, zależy np. od masy kierującego.

ważę 60 , więc raczej problemu by nie było . oczywiście że realna , tak około 100 , nawet moze byc trochę ponad . ; )

No nieźle, apka SR do 2 tys. zł i żeby wyciągała ponad realne 100km/h. Pozdro! Ty chłopaku lepiej idź się prześpij, może jutro będziesz trzeźwo myślał.

są takie starsze poniżej 2000 rocznika . niekoniecznie SR ,może być innej marki ale o takiej predkosci .

hehehe :D "takie rzeczy to tylko w erze"

lepiej kupić jakąś 125 i więcej a nie 50 żyłować jak się chce cisnąć ponad 100. Napiszesz że prawka nie masz - jazda 50-tką 100 km/h i jazda z tą prędkością 600-tką się niczym nie różni, bo w obydwu przypadkach jedziesz motocyklem, na który trzeba mieć prawko.

Kup 125 2T zarejestrowane na 50, tylko się nie zabij.

niekoniecznie go będę cisnął , może czasami . skuter ma służyć , nie chcę go bardzo katować , nie służy do tego . w czasie rekreacyjnej jazdy tylko będę go czasem cisnął , a tak to wiem że nie ma sensu . nie mogę kupić 125 , bo karta motorowerowa, którą zamierzam wyrobić, ma ograniczenie do 50 ccm , więc odpada. skuter w sumie na 3 lata , potem sobie go sprzedam bo prawko .

Edit : może być 125 ale w papierach ma figurować 50 . inaczej odpada ze względu na kartę rowerową

karta ma też ograniczenie do 45 km/h, jak jedziesz więcej to tak jak byś jej nie miał

tak na bardziej publicznych drogach nie będę go cisnął ponad 45km/h , bo można wpaść w ręcę pana z suszarką ; )

Pomijam już fakt, że ponad sto na godzinę nie pojedzie żaden seryjny skuter, a jedynie po tuningu na min. 70ccm. Pomijam też to, że za 2000zł nie można dostać czegoś, co nazwać by dobrym sprzętem. Ale fakt, że 13 latek bez karty zadaje takie pytania to już jest przesada. Zamykam!