WYBÓR SKUTERA DO 1500 ZŁ (HELP ME !)

Chciałbym kupić skutera tylko nie moge sie zdecydowac. Potrzebyje skutera w miare szybkiego, wygodnego . CENA która mnie interesuje to 1500 zł. :D :D :D

Ma to być skuter nowy czy używany? Na trasy czy na miasto? Na dwie osoby czy jedną? Ile masz wzrostu i ile ważysz? Wolisz skuter oszczędny i cichszy czy głośniejszy ale z lepszym przyspieszeniem?

używany, na miasto ,na jedna moze byc ale jak bedzie na dwie nie ma różnicy, ma 175 cm waze 64kg głośniejszy z lepszym przyśpieszeniem :] :wink:

Będzie trudno.. kup coś tańszego..a reszte zostaw na naprawy

Czyli chiński 2T średniej wielkości. Może jakaś Inka? Coś używanego na pewno się znajdzie. Jakiś Spartan czy coś. Albo przechodzony Zipp.

Jak byście mogli jakieś linki podac :?:

http://www.skuterowo.com/forums/topic/jaki-skuter-polecacie-do-4500zl#post-26511 prosze :)

kubaoo8 napisał:

http://www.skuterowo.com/forums/topic/jaki-skuter-polecacie-do-4500zl#post-26511 prosze :)

Tutaj kolega chce do 1500zł, a nie do 4500zł... Poszukaj na allegro coś z używanych, za te pieniądze to tylko chińczyk ;)

Za ok 2000 można kupić używane piaggio( np.sfera) i jeszcze długo Pojeżdzisz ale i za 1500 trafić solidny pojazd.Kolega właśnie niebawem kupuje piaggio rok 98.Za 1500 całkiem ładny skuter mu się trafił...

Cześć ja ci sprzedam mój skuter(Sym Orbit 50) z 2009 roku przebieg około 3000 tyś km.Za 1500 złotych

3000 tyś km ? Chyba 3 tyś - 3000km ;D Hmm 2 letni Sym za 1500zł to nawet nawet ale to jeszcze dużo zależy w jakim stanie.

Oleglo1 a tak z ciekawości to Wolisz chińczyka czy coś markowego? Czy wszystko jedno?

Ja myślę że gdy Oleglo ma możliwość kupna czegoś używanego to na jego miejscu bym kupił używkę markowego. Wiadomo że na początku będzie coś do wymiany bo rzadko zdaża się aby ktoś sprzedawał skuter w idealnym stanie więc na początku i dla własnego spokoju nawet po zapewnieniach sprzedającego że nie trzeba jeszcze wymieniać oleju itd. to dla spokoju bym wymienił podstawowe płyny i wyczyścił co nie co.

Ja też bym markową używkę kupił,nie patrząc na rok lecz stan.Nie namawiam oczywiście, tak tylko sugeruje:)

mariusz napisał:

Cześć ja ci sprzedam mój skuter(Sym Orbit 50) z 2009 roku przebieg około 3000 tyś km.Za 1500 złotych

Myślę, że to jest ciekawa oferta.. ;)
Jeśli wolisz nówkę, dołożysz 5 stówek i kupisz Kingwaya Martinelli, wprawdzie ma silnik 4T, ale ma dobre parametry, a po zdjęciu kagańców -rewelka!

ROUTER BASSA Z TESCO BIERZ hahahahaha

Mariusz daj nr gg.albo cos:)

Tyle osób się wypowiedziało i żadna nie pomogła autorowi...

Poszukaj czegoś takiego jak:

Router Bassa

bądź

Używanego Rometa,Zippa,Ince (Street) ostatnio była takowa na Allegro za 700zł :)

Ja mam na sprzedaż skuter KingWay Coliber za 1350 do negocjacji. Malutki przebieg bo 760km. 2006 rocznik jeszcze na dotarciu. Garażowany. Kupiłem go bo byłem młody i chciałem monoślad oczywiście się znudziło. Teraz jeżdżę nim tylko do sklepu. Sprzedam bo przyda się kasa bo zbieram na auto.