Wybór motoroweru na początek

Witam
Jestem zainteresowany czymś typu junak 901, barton sprint 50
Polecacie jeszczce jakis inny motorower 50ccm w tym styu?
Nie chodzi mi tu o jakies scigaczowe motorowery tylko podobne do wymienionych wyzej

mam 901F ale przymierzałem sie tez do 902 jest spoko siedzi sie wygodniej bardziej wyprostowana pozycja ale jak ktos jest wysoki to nie ma co z nogami zrobic na 902 mialem zbyt zgieta w niewygodnej pozycji noge a na 901 spoko jest gigantyczny ^^

Ja mam Barton Fightera i sprzęt godny polecenia, myślałem nad Barton Sprint ale Fighter wygląda dojrzalej

Romet Zetka jest całkiem dobrą propozycją. Model RR czy RS (różniące się tylko kolorkami) też są całkiem okey. Mam RR i to jest identyczna kopia Hondy CBR 125, więc każdy myśli że to właśnie 125ccm a nie 50ccm. Silniki w każdym motorowerze 50ccm 4 suw masz takie same czyli 139FMB. Jedynie w Zetce i kilku jest 139FMI czyli jest różnica tylko w tym że cylinder jest stojący. Warty uwagi może być też także nowocześniejszy Romet Arrow Fly. Piszę tylko o rometach ponieważ je cenię, a także słyszałem wiele dobrych opinii na ich temat. Większość mechaników ci powie że dużo lepszy jest romet od Zippa czy nawet Junaka którzy wypuszczają droższe modele słabszej jakości. Romet robi na odwrót.