Wszystko o karcie motorowerowej i dokumenty…

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Prawo Jazdy Wszystko o karcie motorowerowej i dokumenty…

Ten temat zawiera 75 odpowiedzi, ma 15 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe TERMIT_PL TERMIT_PL 6 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 76 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Pyhorek
    Pyhorek
    Użytkownik

Pytania:
    Czy gdy zdam kartę motorowerową to oprócz podbicia pieczątki na arkuszu, to dostaje się jakieś dokumenty i czy trafia się do jakiejś bazy danych ?

Pyhor.
    Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

Też mam w tym roku zdawać. Ale z tego co wiem to tylko ci podbijają karte rowerowa tylko rubryczke na motorowery. Chyba to trafia do jakiejś bazy.

o
    a123659
    Użytkownik

Jeśli chodzi ci o podbicie bez zdania, też o tym myślałem i chyba zanim zdam to tak zrobie ;D A mi się wydaje, że podczas kontroli ci tego nie sprawdzą ;P

o
    Pyhorek
    Użytkownik

Nie o to mi chodzi.. Bo znam wszystkie przepisy , ale po prostu nie mam możliwości zdania na kartę . Bo w szkole nie zdajemy, a na policji i tak mi nie uznają jak nie zapłacę(a nie mam na to kasy) bo znajdą coś nieodpowiedniego. A jeśli podrobię to nie wiem czy później jak bd zmiana przepisów to się podłapie na prawo jazdy…

Pyhor.
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Lepiej nic nie kombinuj i nie podrabiaj, bo prędzej czy później to wypłynie..znając życie, prędzej niż później. Zrób sobie legalnie kartę motorowerową, zdasz bez problemu 😉

Pyhorek
    Użytkownik

Zdać zdam gorzej z tym że naprawdę nie mam gdzie.

Pyhor.
    Zdjęcie profilowe Suawek
    Suawek
    Użytkownik

Oj chłopaki, chyba chcecie sobie biedy narobić. Podrabianie dokumentów to przestępstwo.

Pyhorek
    Użytkownik

Może się uda gdzieś zdać do wakacji.. 🙄

Pyhor.
    a123659
    Użytkownik

Ze swojego doświadczenia, miałem podobnie. Kupiłem skuter w drugiej połowie sierpnia i lipa bo nie moge zdać karty. Moja mama wydała chyba z 50zł dzwoniąc po urzędach, komendach, ośrodkach ruchu, mimo wszystko na nic. Ja czekam na 1 czerwca wtedy się da zdać ;D

o
    a123659
    Użytkownik

Ale, z drugiej strony czy to nie chore? Skoro policja mnie odsyłała do ruchu drogowego. Dzwoniłem tam, odesłali mnie do mordu( małopolskiego ośrodka ruchu drogowego) a tam mi babka mówi, że tym się policja zajmuje 🙁 Masakra jaka w Polsce panuje niekompetencja. Skończyło się na tym, że od sierpnia jeżdże bez uprawnień 🙁 500km przejechałem, 3 razy mijałem się z policją, w tym raz jechałem bez świateł ale mnie jeszcze nie zatrzymali ;D Ale każde mijanie z policją jeszcze większy stres…
    Odpukać… 😉

o
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 76 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie