WSZYSTKIE CZĘŚCI DO TOROS / WILGA / VAPOR / COLIBER

Dzisiaj zaczynam sprzedawać części. Mój skuter toros f16 uległ wypadkowi, i jest uszkodzona rama. Wszystko w nim działa, wszystko sprawne, przebieg 2300km. Mogę sprzedać każdą część.
Wszystkie części pasują do bliźniaków typu wilga, coliber, starszy vapor, router bassa (rocznik < 2012).

Zainteresowanych zakupu jakichkolwiek części zapraszam do kontaktu tel.: 667-755-170
Mogę na życzenie zrobić aukcje allegro.

Widzę, że udało się Tobie zachować "zwłoki". Za części uzyskasz jakąś kasę. Zdaje mi się, że kończysz swoją przygodę ze skutami bo inaczej zachowałbyś jego na dawcę.

Miałeś może w nim jakiś kufer? Ile byś za niego ew. chciał? Przedni błotnik ocalał? Może jeszcze lewa klamka hamulca... Ile byś chciał za każdą z tych części? Najbardziej interesował by mnie kufer i jeśli była by dobra cena to błotnik... Klamka tak w ostateczności.

a silnik za ile by poszedł?

dychul - Mam zamiar sprzedać ten, dołożyć kasę i kupić nowy.

Przedniego błotnika nie ma, nosa nie ma, boczne plastiki (długie listwy są, ale nie które zaczepy urwane) Natomiast plastiki boczne te gdzie np. jest zamek pod siedzenie są całe, jednak są one do sprzedaży włącznie z tylnym stelażem na kufer, gdyż nie da się ich wyjąć. Tył dobry, plastik tylni pod tylną lampe bez najmniejszych zadrapań.

Głównie mi chodzi o sprzedawanie części typu np. silnik itd.
Za silniczek, z gaźnikiem, przekładnią, tylnym kołem, centralną stopką chce 350 zł.

W stanie idealnym jest zbiornik paliwa. Tłumik też bardzo ładny, nigdzie nie zardzewiał, tylko trochę optarta dolna część rury (przy hopkach obtarta) Jednak nie jest dziurawy itd.
Wszystkie zamki dobre, przednie lagi (same rury) też dobre.

Za godzinkę wstawię interesujący film na youtube - całe toros f16 po kawałku rozbierany ;)

A i kanape mogę sprzedać razem ze schowkiem pod kanapą.
Ogólnie to wszystko oprócz ramy, i kilku plastików.

Czekamy na filmik ;p

Dodaje się. 30% dopiero...

izdebski12 napisał:

Dodaje się. 30% dopiero...

aha ;p to za ile będzie ? :D

Nie wiem. Jak się doda. 35%

Obawiam się, że silnika za 350zł nie sprzedasz :/
Czyli kufra nie masz?

belebele, jak cos to mam kufer do sprzedania za grosze.

Silnik za 350 zl?

yy.. mineło 15 godzin i filmu nie ma ;p

No dobra. silnik 300 zl.
Silniczek kompletny, z gaźnikiem, kołem, felgą, paskiem napędowy, oleje regularnie zmieniane, cylinder dobrze docierany. Źle? A za ile sprzedam?

DooOminO napisał:

belebele, jak cos to mam kufer do sprzedania za grosze.
Silnik za 350 zl?

Jaki kufer i za ile?
Jak coś to pisz na gg 9891674

Proszę:
http://www.youtube.com/watch?v=Cp9o01K5P80&feature=youtu.be

Ile byś chciał za te wszystkie sprawne części łącznie z silnikiem oprócz ramy?

a ile byś zaproponował za pudło wszystkich sprawnych czesci, plastików gdzie nie gdzie podrapanych, silnika, kol, felg, hamulców itd czyli cały skuter oprócz ramy?

Nie wiem. Pisz ile chcesz. Twój towar

Moze silnik kupie :d

jak się zdecydujesz to napisz. 3 stówy i twój włącznie z kołem, i całym osprzętem. Na życzenie mogę wystawić aukcje na allegro, chyba, że nie trzeba, bo mi ufasz ;)