Wszystko jest ale.. motorower nie odpala

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Wszystko jest ale.. motorower nie odpala

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kubaaaaa Kubaaaaa 5 miesiące, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Kubaaaaa
    Kubaaaaa
    Użytkownik

Cześć.
    Mam problem z moim motorowerem.
    Ma on iskre, paliwo dochodzi do gaźnika, gaznik też zapchany nie jest a nie moge go odpalić. Próbowałem juz na elektryczny starter, kopke a nawet na „pycha”. Nie wiem co sie stało a najgorsze jest to, że wczoraj jeździłem prawie cały dzień.
    Prosze o pomoc.

Pozdrawiam.

Jakub
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

Rozumiem że informacje „co to za sprzęt” oraz kilka innych kluczowych są tajne?

ziuuummmm….
    Zdjęcie profilowe Kubaaaaa
    Kubaaaaa
    Użytkownik

Nie, nie tajne nie są 😉
    To jest chopper kinorad 50/72 który miał jakiś czas temu remont. Uszczelki, tłok.
    Czyscilem gaznik, bo myślałem, ze sie przypchal i nie dostaje paliwa, świeca również ma iskre. I dałem to pytanie aby sie dowiedzieć co mogłoby sie uszkodzić, że nie chce odpalić. Dodam, ze jak byl ciepły po przejażdżce to odpalił a jak ostygl to juz nie chciał.

Jakub

Czytaj
    REKLAMA

Bajaj Pulsar 125: Witamy w Polsce!

Modele Pulsar NS 125, Pulsar NS 200 i Pulsar RS 200 rozszerzają portfolio modelowe marki Bajaj w Polsce. Sprzedażowe hity testowane są na jednym z bardziej wymagających rynków na świecie – w Indiach. 12 KM, 11 Nm i gwarancja niezawodności oraz radości z jazdy na każdym kilometrze.
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie