WM Motor - co sądzicie ?

Siemaa, co sądzicie o tej firmie WM motor czy opłaca się kupować rzeczy "tuningowane" ? czy one coś dadzą ?

szyszu3 napisał:

Siemaa, co sądzicie o tej firmie WM motor czy opłaca się kupować rzeczy "tuningowane" ? czy one coś dadzą ?

Szkoda, że daleko mieszkasz, bo byś się przejechał, u mnie cały tuning jest na podzespołach WM Motor i kilka osób było baaardzo zaskoczonych jak to jedzie :)

A możesz napisać co masz zmienione na WM ? Jakie rolki ? sprężynki, sprężyne centralną, i ogólnie i ile Ci leci.

A możesz napisać co masz zmienione na WM ? Jakie rolki ? sprężynki, sprężyne centralną, i ogólnie i ile Ci leci.

szyszu3 napisał:

A możesz napisać co masz zmienione na WM ? Jakie rolki ? sprężynki, sprężyne centralną, i ogólnie i ile Ci leci.

WM Motor mam:

- cylinder 80ccm + dyszka 90
- filtr stożkowy
- tuningowy wariator i rolki bodajże 6g (oryginalne z zestawu)
- tuningowy dzwon sprzęgła

Co do prędkości to idzie ponad licznik, jakieś 82-83km/h.
Przyspieszenie to odczucie subiektywne, ale uważam, że jak na tak mały skuter i jazdę po mieście to zdecydowanie wystarcza.

Sprężynek sprzęgła nie zmieniałem, tak samo i sprężyny centralnej.

Jak tylko wymyślę w jaki sposób nagrać film z jazdy skuterem to na pewno go tu umieszczę :)

Jakbyś zmienił sprężynę centralną to by jeszcze lepiej szedł. 83 to na prostej v-max ? A i części od Ciebie ze sklepu to tylko na allegro można kupić, czy gdzieś indziej jeszcze ?
bo na allegro to chyba tylko 8 jest.xd

Jakbyś zmienił sprężynę centralną to by jeszcze lepiej szedł. 83 to na prostej v-max ? A i części od Ciebie ze sklepu to tylko na allegro można kupić, czy gdzieś indziej jeszcze ?
bo na allegro to chyba tylko 8 jest.xd

Tak odświeżę trochę temat WM Motor.
Dostałem na urodziny cylinder ceramiczny tej firmy. Jestem zaskoczony wykonaniem . Oczywiście pozytywnie.
Cylinder jest bardzo lekki i posiada dwa komplety pierścienie. Wczoraj zacząłem go montować mam nadzieje że dzisiaj skończę a w piątek ( jak nie będzie padał śnieg) przetestuje . Ktoś miał doświadczenie z tymi cylindrami?

sharp, odnajdzesz kazdy (ten ma 2 lata) temat o wm motor na forum i bedziesz go zachwalał?

A co ty się go tak czepiasz? Dobrze, że napisał, że coś takiego się pojawiło na naszym rynku sprzedaży. Zawsze jest to jakaś tańsza alternatywa dla Airsal-a (garnek nieco mniejszy, a linia produkcyjna pewnie ta sama).
-
http://oferta.wmmotor.pl/oferta/towar.php?idtow=26369&grupa=MCw2OCw2OTYsNjk3&back=L29mZXJ0YS90b3dhcnkucGhwP2dydXBhPU1DdzJPQ3cyT1RZc05qazMmcGFnZT0y
I już to sprzedają...
...
http://www.emgo.pl/cylinder-ceramiczny-nikasil-p-1232.html
-
I nawet byli i wzięli rozmach na ceramiki dedykowane dla 2T, co też już tam... widać, słychać i czuć. :P
-
Btw. Ten temat jest bardzo poczytny, przecież sam prezydent był tutaj i to firmował. Tym swoim cudnym i jakże zacnym obliczem. Ave. ;-)