Witam wszystkich

Dzisiaj założyłem konto w skuterowo.com, więc witam wszystkich. Mam na imię Slawek jak nie trudno się domyślić po nicku :) Jeżdże Kymco Vitality 2T, wcześniej miałem Zipp Triad 2. Poza skuterem mam jeszcze Hondę Accord ale odkąd zasmakowałem "niestania w korkach" unikam auta jak ognia.

Witam ! Ja też mam samochód , ale wolę skuterkiem śmigać do pracy. Skuter kupiłem ze względów ekonomicznych , ale przekonałem się o jego innych zaletach i nie wyobrażam sobie jazdy tylko autem.

No dobra, trzeba odświerzyć ten wątek...
Witam wszystkich użytkowników forum.
Dłuuugo szukałem postu w którym mógłbym się oficjalnie przywitać i zaistnieć wśród społeczności skuteromanów. Wreszcie znalazłem.
Forum Skuterowo odwiedzam w miarę regularnie od 28-go lipca 2011, kiedy to stałem się szczęśliwym posiadaczem Torosa GP 500. Dziękuję za ciekawe posty i informacje, dzięki którym mogłem zacząć swoją przygodę ze skuterem. Posty, dzięki którym nadal uczę się technicznych, prawnych i praktycznych umiejętności związanych z jazdą skuterem. Mimo chyba podeszłego wieku, to właśnie dzięki Wam zdobywam nową wiedzę.
No to witajcie!

witamy chlebem i solą... czy raczej olejem i benzyną :-D

bardzo fajny temat i wątek...
cześć mam na imie...
mam dwa domy i 3 samochody i jestem fajny...

ogarnijcie, że już tematy społecznościowe powstały i tam sie dopisujecie... i też nie w stylu :kto więcej ma ten fajniejszy..."

na większości forów w dobrym tonie jest się na początku przywitać

ojoj, przepraszam, że aż tak bardzo Cię uraziłem, kolego clsamg63.
Nie lubię pakować się w gumiorach na pokoje, więc wydawało mi się, że oficjalne powitanie będzie pozytywnie przyjęte.
Przepraszam jeszcze raz.
Może jeszcze kiedyś tu zajrzę.
Pozdrawiam znad morza.

Pozdrawiamy, w przyszłym sezonie wybieramy się nad morze aby zobaczyć czy nadal słone... ;)

Szkoda, że w Małopolsce żadnych zlotów, imprez i wycieczek nie ma. :(

Temat odpowiedni dla mnie,więc też się przywitam ;)
Witam wszystkich serdecznie, mam na imię Bartek :)
Śmigam chińskim syfem(tak inni na forum piszą o skuterach jakim jeżdżę) 13k km przebiegu i o dziwo dalej jeździ;o

witaj Bartolini. te mam chinczyka i przebieg /lada dzien/ 20 tys km