Witam . proszę o pomoc !!

Witam . dziś moja siostra miała wypadek na skuterze zderzenie z samochodem i cały bok skutera jest rozwalony i lekko przód otóż poszukuję plastików do skutera Motorro polly 50cc . nie mogę ich znaleźć jeśli ktoś zna takom stronę prosiłbym o podanie jej . i jeszcze jedno chciałbym się zapytać ile kosztuję zawieszenie przednie do skutera (widełki) .

A próbowaliście zapytać w miejscu zakupu? No i jak z siostrą? Cała wyszła z tego? Wina jej/puszki? :)

Jak masz ramę ruszoną to daruj sobie naprawy. Jeśli wina puszki to daj halo, powiem Ci jak załatwić sprawę, żeby dostać jak najwięcej kasy :)

nie rama nie jest naruszona tylko te cholerne plastiki ...... pojadę do sklepu gdzie zakupiłem skuter to może tam będą mieli plastiki. ale jeśli ktoś zna stronę to proszę o podanie jej . nie to była wina tamtej chłopa co kierował samochodem policja dała mu punkty i mandat . siostra cała ;) . dostaliśmy już z ubezpieczenia kasę :D .

a ile tak zawieszenie przednie kosztuję ? bo chłop gdzie kupiłem skuter mówił 500 zł

Do 500 zł.