Waszym zdaniem najlepszy motorower 125cc do 5000zł.

Poszukuję jak najlepszego motoroweru do 5000zł. Nie chcę wyrzucić pieniędzy w błoto. Waszym zdaniem, który z motorowerów jest najlepszy, chodzi mi głównie o osiągi, jakość, niezawodność i wartość względem ceny :) Pozdrawiam

To się kolego zdecyduj czy chcesz motorower czy motocykl, bo w tutule napisałeś 125 cm3, a to podchodzi już pod motocykle.

Są motorowery 125cc i tylko motorower chcę posiadać.

Motorowery są tylko do 50 cm3 to już podchodzi pod motocykl...... Na to musisz mieć osobne uprawnienia.... Na karcie motorowerowej/ na dowód już tym nie pojeździsz.

jeju bd sie czepiac gowna. chodzi mu o jakis pojazd do 125cc (rs tzr ). ma byc nowy czy uzywany?

romet4t7x7 napisał:

jeju bd sie czepiac gowna. chodzi mu o jakis pojazd do 125cc (rs tzr ). ma byc nowy czy uzywany?

Nie czepiać gówna, bo jeśli koleś myśli, że ma AM i sobie będzie mógł jeździć 125-tką to jest w dużym błędzie.
Przeczytaj sobie kolego Progress definicję motoroweru, bo widzę, że Twoja wiedza w tym zakresie jest żadna.

robicie z igly widly. co sie nim tak przejmujecie?jego sprawa.. zlapia go nieebiescy to on bd mial prze... nie ty

Ja go po prostu próbuję uświadomić :)

Może motorower pomylił mu się z...motolotnią. To by się zgadzało! Na motolotni są montowane silniki o różnych pojemnościach. W motorowerach są tylko te 50ccm.

A tak na poważnie, ktoś kto zadaje takie pytanie najwyraźniej nie sznuje użytkowników forum. Bo nawet jeśli nie ma bladego pojęcia o tym co tu pisze, to zamiast od razu zakładać temat i narażać się na drwiny, powinien trochę poczytać w internecie o tematyce motorowerowej. Nawet na tym forum nie brakuje ciekawych rzeczowych archiwalnych wypowiedzi.
Gimnazjaliści idą na łatwizną. Oczekują by inni podlali im wszystko gotowe na tacy.

post do KASACJI

maxell napisał:

Ja go po prostu próbuję uświadomić :)

jemu tego nie wytlumaczysz ;d za niedlugo ktos zalozy temat "jaki skuter 250cm3 do 5000"

No, tak że kolego Progress, zapraszam do lektury materiałów na temat motorowerów. A jak dorośnieś do motocykla, pogadamy o motocyklach :)

maxell napisał:

No, tak że kolego Progress, zapraszam do lektury materiałów na temat motorowerów. A jak dorośnieś do motocykla, pogadamy o motocyklach :)

Mam prawko, więc daruj sobie teksty typu "jak dorośniesz". Chodzi mi o pojazd typu Barton Fighter z tym, że 125ccm, a dokładniej o karoserię tego typu. Nie znam się, dlatego postanowiłem, że poproszę o pomoc kogoś, kto się zna, jednak widzę, że użytkownicy tego forum wolą się wymądrzać, zamiast po prostu poradzić.

Zadawaj jasne i rzeczowe pytania to nie będzie nieporozumień.

Trudno jest zadać jasne i rzeczowe pytanie, nie znając się na czymś. Wybacz moją niewiedzę.

A na kursie na prawko nie nauczyli odróżniać motoroweru od motocykla? :)
No dobra, a tak serio. Jeśli chodzi o nowe, to poza chińczykami raczej nic w tych pieniądzach nie dostaniesz.
Ja na Twoim miejscu skupiłbym się na używanej Hondzie CBF125, chociaż moim zdaniem jest za lekka i trochę źle się prowadzi w porównaniu np do 250-tki. I trzeba uważać bo wiele ich jeździło na nauce jazdy.

Nie, na kursie nic nie mówili. A coś o mniejszej pojemności?

Na kursie musieli Cię uświadomić, że 125ccm, czy nawet odblokowana 50 podchodzą już pod motocykle. Sama kategoria 125ccm na prawku to już kategoria nauki jazdy na motocyklach.

Mniejsza z tym. O mniejszej pojemności? Chciałeś 125ccm, ale okey.
Pojemności 50ccm to np. taki Romet RR (około 4500zł) czy Zipp Pro 50 (ok. 4000 zł).
Z używanych to:
Aprilia RS 50
Yamaha TZR 50
Honda NS1

Ogólnie, mimo że Apki, Yamahy itd. są markowe, to mają przeważnie po 10 lat i wzwyż, więc trzeba uważnie patrzeć podczas kupna.

O matko zamiast odpowiedzieć to nabijacie posty i robicie konkretny śmietnik.

Kup pierwszy lepszy motorower i do tego silnik 125cm. Jak kupisz WS50 w markecie i silnik na Alledrogo za 950zl to zmieścisz się w 4000zl ;)

Sprawdzaj honde Varadero lub cagivę mito ! :D