Warto wziąć ten skuter?

Witam wszystkich :)
Co sądzicie o tym skuterze? http://tablica.pl/oferta/skuter-toros-fresco-zipp-quantum-CID5-ID59kcr.html#383a558e31;promoted

sądzimy że walisz reklame swojej oferty

To nie jest żadna reklama. Po prostu się nad nim zastanawiam, i może forumowicze zobaczą czy ma jakieś wady itd.

Ja zauważyłem jedną istotną wadę. Ten skuter jest używany. :(

Za takie więc żądane tam pieniądze, powinieneś jeszcze dostać (jak jednak go sprzedajesz to dodać)... dwa kompletne koła tylne od tego ciągnika T25A stojącego w tle (i powinny być jednak w bardzo dobrym stanie).

Wówczas możemy mówić cokolwiek o opłacalności takiego zakupu, co nadal nie zmienia faktu, że skuter jest już używany, a nowy chiński skuter z Media Expert to nie to samo, co taki używany chiński z rąk drugich.

Powiem Ci tak. Jestem posiadaczem takiego samego skutera. Jeździ się wygodnie, Mało pali jest bezawaryjny, Lecz Bardzo mało mocy ma jak na 50cc. Ale na ogloszeniu pisze ze jest 70cc to mysle ze bedzie jezdzil :) Mysle ze warto jezeli bedzie w dobrym stanie, Lecz minusem jest cena. Za 2300 kupisz takiego samego nowego :) Przynajmniej taka cena byla w zimie. Ale ogolnie mysle ze warto. Tylko cena ;/

Ok, dzięki, będę musiał go odrzucić za taką cenę. Dzwoniłem i gościu mówił że opuści tylko ze 100 zł, i może dodać załamany kufer....